Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbizonytalanodtam a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbizonytalanodtam a kapcsolatunkban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, akit nagyon szeretek.


Nem szokása kimaradozni éjszaka, mégis tegnap javában éjfél után ért haza. Kérdeztem, hol volt. Nem mondott semmit, viszont nagyon ideges volt. Egész éjszaka csak hánykódott az ágyban.


Ma reggel ismét megkérdeztem, hol volt az este. Ingerülten annyit mondott, hogy a kórházban. Korábban nem láttam még ennyire idegesnek. Faggattam, mi történhetett.


Nagy nehezen elmondta, hogy egy nő ismerőséhez ment el, lakásra. Elviekben a csaj volt pasija is volt, és elég durván megverte. A páromnak kellett leszedni a csajról a srácot.


Rendőrségen volt a párom tegnap és a csajnál a kórházban (aki eszméletlenül fekszik most bent).


Furcsa nekem ez az egész. Nagyon feldulta az egész eset a páromat. Nem akartam még a csajt is számonkérni a páromon, de aggaszt. Félek, hogy köztük van valami, mert korábban gyakran összefutottak.


Mi a teendő?

25n



2013. júl. 30. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert gyakran találkoztak nem biztos,hogy volt is köztük valami,de viszont biztos fontos neki a csaj ha megvédtd
2013. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez elég furcsa...mindenképpen beszéljétek meg ha már picit lehiggadt.
2013. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon érdekes. Amúgy ezt a nö ismerösét te ismered személyesen?

Mindenképpen beszélj majd erröl a barátoddal.

2013. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem most egy darabig hagyd a "faggatással" és várd meg míg a lány jobban lesz. Esetleg ajánld fel, hogy ketten meglátogatjátok a kórházban, de jelenleg ne többet. Hagyd leülepedni a dolgot benne, hogy lelkileg helyre rakja az egész támadósdit, majd később mindent megtudhatsz.
2013. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha te is ismered a csajt akkor mondhatod hogy látogassátok meg együtt a csajt a kórházban. Ha nem ismered a csajt még csak nem is találkoztál vele korábban akkor elég furcsán jönne ki. Ha lehiggadt a párod akkor beszéld meg ezt vele de ne számonkérően. Most várj vagy ha te is ismered akkor látogassátok meg együtt.
2013. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!