Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kapcsolatom, ami instabil. Hogy kezeljem a problémákat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni tőletek!


Kicsit több mint egy éve vagyok együtt a barátommal (21 évesek vagyunk) Nagyon összeveszni nem szoktunk, de ha valami konfliktus lépne fel, a barátom depresszió félével "kezeli". Flegmul, dacoskodik nem annyira beszél velem. Az utolsó ilyen összezörrenés témája az volt, hogy már egy éve együtt vagyunk de nem sokat változtattam dolgokon. pl én hajlamos vagyok arra, hogy inkább negatív legyek, hogy nem vagyok fejlődés motivált, és csak akkor teszek meg neki dolgokat ha már sokszor elmondta. Elmondani meg azért nem akarja mindig, hogy ne azért tegyem meg mert ő mondta, (és azért is mert én rávágom azt h nem fogad el olyannak amilyen vagyok, mert elvileg nem azért mondja ezeket) Azt szeretné ha magamtól tenném meg és figyelnék rá annyira, hogy tudjam mit szeretne. Még zárkózottnak is gondolt, de szerintem nem vagyok. A hibáimat elismertem, de értse meg mennyire nehéz változtatni a rossz szokásokon. Pedig én úgy érzem, hogy nagyon igyekszem, de valami mindig van. Nem teljesen értem, hogy ilyenkor mitől van annyira ki. Egy ideje ilyen "állapotban" vagyunk.. egyébként meg jól elvagyunk, és hirtelen történik egy ilyen és sok napra megmérgeződik a kapcsolat és kissé szenvedőssé válik az egész. Szeretni szeretjük egymást nagyon, ilyen jellegű gond nincs. Nem tudom mit tegyek. Beszélni nem lehet vele, mert nem lesz jobb kedvűbb, de még engem is eléggé lehúz.

Ti mit tennétek a helyemben?

Köszi a válaszokat előre is.



2017. aug. 28. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nem jó a barátod hozzáállása. Át akar formálni, ami ha nem sikerül, bevágja a durcát. Ne erőltessétek ezt a kapcsolatot!
2017. aug. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem csak neked kell tenni, neki is. Ő mit tesz azért, hogy jól érezd magad? Úgy tűnik, semmit.
2017. aug. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sokat tesz értem, ez igaz. Próbál mindig kedveskedni, ezzel nincs gond. Én is nagyon igyekszem, de lehet más dolgokban. A másik fontos még, hogy én inkább magamban tartom szerinte a dolgokat (ami igaz sokszor) de ami fotnosabb azt elmondom.
2017. aug. 28. 12:08
 4/5 anonim ***** válasza:

"Flegmul, dacoskodik nem annyira beszél velem."

Uzenem neki, hogy meg van 3 eve felnoni, utana nyomoreknak lesz nyilvanitva.


Egyebkent a leirasodbol nekem az jon le, hogy ez egy "megakarjuk tanulni egymast szeretni" kapcsolat. Tehat alapbol nem illetek ossze. Sanszosan szerelembol jottetek ossze, majd amikor az alabb hagyott, akkor nem volt mogotte a tartalom. Most pedig "tanulni" akartok.


Az mindenesetre biztos, hogy a baratod meg gyerek, nagy gyerek.

2017. aug. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azóta együtt?
2021. nov. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!