Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd ellaposodni az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd ellaposodni az egész részemről. Az a helyzet, hogy együtt élünk a barátommal (lassan 3 éve vagyunk együtt). Mi zajlik le bennem?

Figyelt kérdés
Minden szép és jó, mig egy biyonzos ideje (kb.2 hónapja) folyamatosan itthon vagyok, mert ugyebár októberig tartó vakáción vagyok és csak pihenek, semmi meló. Amit megbántam. Úgy érzem, hogy valami változik bennem, ő viszont nagyon is kimutatja a szeretetét. Mig távól voltunk, alig vártam, hogy hazajöjjek és lássam, most pedig, mintha taszitana, vagy nem tudom. Talán csak az hiányik, hogy hiányozzon egy kicsit? Mindent együtt csinálunk, nekem nincsen szociális életem, csakis vele foglalkoztam eddig. Elszomorit, hogy már nincs meg az a lila köd, mint ami az elején volt, de ezt tudom. Hogy igy a normális. Beszéltem neki erről, de mivel ő férfi, neki ez nem olyan zavaró, sőt, el is van kényelmesedve, már nem ad annyit magára, mint az elején, azt hiszi, hogy örökre megszerzett és ennyi. Sokat megtesz értem, de bánt, hogy már nem találom őt annyira vonzónak, mint az elején, amikor még ő is tetszeni akart nekem. Megjegyzem, hogy én a mai napig adok magamra hogy vonzónak találjon, de ez rá már nem annyira jellemző. Szeretem és nem akarom elhagyni, de nyomottnak érzem magam amiatt, ami most velem történik. Ő mindig kedveskedik, talán már túl cuki is lett, ami lehet, hogy baj. Ha mondom neki, hogy változzon, az rosszul esik neki. Pedig nekem nem kell más. Mit tegyek, hogy újra fellángoljon bennem a tűz, hogy újra kivánjam?

#instabilitás #érzelmi krizis
2018. aug. 15. 12:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy jön le, talán az egyhangúság zavar téged a legjobban. Találkozz barátokkal, mozduljatok ki, csináljatok néha programokat külön is!:) Ha zavar, hogy nem ad annyit magára, vagy azt érzed, "készpénznek" vesz, üljetek le, és beszéljétek át jó alaposan. Mondd el neki, hogy szereted és nem szakítani szeretnél, csak egyszerűen így látod és érzed.

Ilyesmi nálunk is volt, egyrészt az is segített hogy pont akkor külön voltunk pár napig, volt idő gondolkodni és utána megbeszéltünk mindent.

Az is lejön, hogy tesz és tenni akar érted. Nyílt, egyenes beszéddel, pici átszervezéssel menni fog:) hullámvölgyek előfordulnak.

2018. aug. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kapcsolatod laposodott el, hanem az életed. Ismerős szitu, én is golyóztam már be attól, hogy csak otthon ültem, nekem is hasonló bajaim voltak.

Aztán amint dolgozni kezdtem, meg eljárni ide-oda, rendbe jöttek a dolgok.

A pároddal meg beszélj arról, hogy ne hagyja el magát... úgy tűnik, kész tenni ezért a kapcsolatért, szóval valahogy biztos meg tudjátok beszélni.

2018. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ürességet, a monotoniát "vetíted ki" a kapcsolatodra. Ilyenkor nem a kapcsolaton kell változtatni, hanem azokon a "állapotokon", amit kivetítesz a kapcsolatra...
2018. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem még, hogy tavaly például, szünidő alatt dolgoztam 8 óra hosszát és mindig hiányzott, vártam, hogy együtt lehessek vele. Idén viszont, már 2 hónapja itthon vagyok és nem dolgozok semmit, (mert az ösztöndijat most is kapom és be tudom osztani, tehát, nem függök tőle) csakis Vele töltöm az időt, nélküle nem járok sehova. Ugyebár, élettársak vagyunk, de néha úgy gondolom, hogy pont itt rontottam el, azzal, hogy túl sok időt töltünk együtt. Remélem, rendbe lehet ezt hozni, mert nem szeretnék külön válni tőle, de az érzelmeim egyre kiszámithatatlanabbak, nem akarok kiszeretni belőle vagy ilyesmi, de néha ez is megrémiszt... Rajta kivul, senkim sincsen és nagyon megbecsül engem. Én 21, ő 26.
2018. aug. 15. 15:27
 5/12 A kérdező kommentje:
A másik dolog ami aggaszt megint, hogy ahányszor egyedül csinálok valamit, nem tudok koncentrálni, csakis a problémán agyalok és lehangolt vagyok... Nem érzem annyira felszabadultnak magam, mint ezelőtt 1 hónapja. Ez a szerelem nagyon furcsa dolog... Nagyon instabil vagyok most érzelmileg. :( Soha nem gondoltam volna, hogy ez nálunk megtörténik. Ő elhalmoz a szeretetével, sőt, túlságosan is szeret, talán jobban, mint én őt... Mit tegyek, hogy egyensúlyban legyünk ezen a téren? Nagyon fontos nekem és ezelőtt pár hete amikor összekaptunk valamin, egész este sirtam, inkább meghaltam volna, mint hogy nélküle éljek tovább. Most pedig egy ideje (talán a monotónia miatt, nem tudom) mintha az érzelmeim felkorbácsolódtak volna, nem tudok annyit nyújtani számára, mint amennyit eddig tettem...
2018. aug. 15. 15:48
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Szia?!


Ezt én is irhattam volna. Mi most költöztünk össze 2hónapja , szüleim segítségével, de 4éve vagyunk együtt.


Érzelmileg én sem vagyok jól. Márciusban volt kollégám miatt el kellett jönnöm a munkahelyemrol ahol szerettek és imádtam csinálni. Ezt még mindig nem dolgoztam fel. A munkahelyi zaklatás miatt több kilót fogytam, feszült ideges voltam, nem figyeltem senkire.


Össze költözés után szüleim folyamatosan mondják hogy ne hagyjam magam kihasználni, figyeljek a pénzre, mert barátnőmmel szemben van egy sejtesuk de nem mondják el mi.. Én nem látom hogy a hátam mögött szorna a pénzt, de mégis elbizonytalanit mert mi van ha csak én nem látok amit más igen.. Még a netbankjat is meg mutatta de akkor is vitázunk ezen..

Már mar hibának gondolom az össze költözést.

Anyu ha barátnőmrol beszél mindig mondja neki nem kell tudnia miről beszélünk de mondta nekem h butának tartja páromat..


Párom mesélte hogy anyu kijelentette hogy ő csak egy megtűrt személy, és sosem lesz önálló..


Ezek miatt rideg tavolaagtarto lettem, amit barátnőm szóvá tett, meg h anyám telebeszelte a fejem..


Sokat dolgozik, dolgozunk emiatt közös dolgaink sincsenek igazán, ezt ő jelezte is h nem jó így.. Mondta hogy nem kapcsolatnak érzi a viszonyunkat, belefaradt h tegyen érte..


Március óta a családi vállalkozásban dolgozok, kettő van, hol ide hol amoda mondják anyuék h mennem kell. Ők azt akarják h ebben dolgozzak, de én ezt muszajnak érzem, ide oda rángatnak. Hiába mondom hogy nem akarom Nem élvezem amit csinálok, igaz kotetlenebb mint egy munkahely..

2018. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%

6, vagyok. Ugyanezt érzem amit te. Barátnőm sőt semmi nem érdekel igazán, fásult egyhangú vagyok. Tök értéketlennek érzem magam, Olyan mintha valami robot lennék..

Minden napom ugyanez : éjjel hazajovok a vállalkozásbol, alszok kicsit 3-4 órát, majd kelek magamban rágodok h mit csináljak, mihez kezdjek magammal, vajon igazak a feltetelezeseik a barátnőmmel kapcsolatban? - és utána szólnak apuek hova kell mennem.. Este ugyanez.. csak hazáér barátnőm..

2018. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kezdem depressziósnak is érezni magam, lehet, hogy a folytonos itthonlét miatt van ez? Nincsen szociális életem, minden a barátom körül forog, akármilyen tervem volt, őt soha nem hagytam ki belőle.Ezzel tisztában is vagyok, hogy miként lehetne rajta változtatni, de mit tegyek, ha nincsen bennem erő a változásra és egész állandó nap csak a netet bújom a problémám megoldására?! :(
2018. aug. 16. 13:19
 9/12 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, el tudnád mesélni nekem,nálad hogyan zajlottak le a dolgok míg folyamatosan otthon voltál? Hatással volt a szerelmi életedre (már ha volt, persze). :( :'( Nagyon fontos lenne a válaszod, előre is, köszönöm...
2018. aug. 21. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Változott valami?
2018. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!