Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan rendezhetném az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan rendezhetném az anyagi vitákat? Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Felvetettem hogy szeretnék egy kezelést/ műtétet, ami nem fontos de nekem sokat segítene. Sajnos elég drága de van rá pénzünk.

Feleségem hallani sem akar róla. Mióta házasok vagyok azóta a pénzen aggódik, pedig sosem voltunk elmaradva a számlákkal és minden megvan ami kell, van elég spórolt pénzünk is.

Jelenleg csak én dolgozok, ő otthon van a gyerekkel és az én fizetésemből élünk.

Bármennyit is túlórázok, akkor sem hagyja hogy egy nagyobb összeget most magamra költsék.

Van olyan aki külön kasszára tért később?

Azt szeretném elérni hogy elfogadja hogy legyen egy olyan számla, spórolt pénz ami felett csak én rendelkezem és természetesen a családnak továbbra is meglenne minden.


2021. nov. 9. 18:12
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

Hát add elő ezt neki és készülj a hisztire. Sok sikert.

Az a baj hogy ebbe az elején belementél, elmentél papucsba.

N

2021. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Állj a sarkadra és mondd el neki hogy te keresed a pénzt és ez a műtét neked fontos és meg is csináltatod ha tetszik neki ha nem.
2021. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Milyen műtétről lenne szó? Mondd el neki, hogy mi változna utána, milyen előnyökkel jár a beavatkozás, miért szeretnéd ennyire. Ha valami péniszvastagítással kapcsolatos dologra gondolsz, akkor megértem, hogy hallani sem akar róla, ha átlagos méreted van, ez szerintem is felesleges. Ha viszont például folyamatosan térdfájdalmaid vannak, azt szeretnéd kezelteni, megműttetni az teljesen rendben van. Mikor fog visszamenni dolgozni a feleséged? Ha hamarosan, akkor lesz több bevételetek, akkor lehetséges, hogy ő is megengedőbb lesz. Közös kassza esetén is legyen valamennyi pénz, amivel csak te rendelkezel (és fordítva is), sok veszekedést meg tudtok előzni ezzel.
2021. nov. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
hat fontos lenne tudni , hogy mi az a mutet ! Ha pl .kockahasat , vagy bicepszet akarsz , akkor lehet igaza van !
2021. nov. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lasik szemmütét.

Külföldön élünk es itt drágább. Az nem opció hogy Magyaroszágon csináltassam meg

2021. nov. 10. 00:14
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, én megcsináltatnám. Te keresel, nem a gyerekek elől veszed el az ételt. Nem tilthatja meg. Bejelentkezel, megcsináltatod, ennyi.

Szemüveges vagyok - bár nő:) - de én is meg fogom csináltatni. Saját fizetésemből eldönthetem.

2021. nov. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

4-es vagyok .


Kerdezo ! Csinaltasd meg ! Szerintem legyetek kulon kasszan . Felbott ember vagy ne kelljen mar engedelyt kerned tole, mint egy kisgyereknek.

2021. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

En sem ertem miert tiltakozik ellene. Mindene megvan a gyerekunknek, van hazunk, autonk, a szamlak be vannak fizetve es sporolt penzunk is van, meg akkor is ha kifizetek egy ilyen mutetet.

Raadasul anyosom is adja ala a lovat azzal hogy hat az draga mutet, minek, felesleges, kontaktlencse/ szemuveg is ugyan olyan jo.

Fizetesemnek durvan ketszerese lenne(bar konkret arat nem mondanak a vizsgalatokig).

2021. nov. 10. 13:18
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

Anyuka pláne a saját nyugdíjával gazdálkodjon.

Nem is kéne ezen gondolkodj. Majd te eldöntöd, akarsz-e szemüveget, kontaktlencsét vagy megműtteted, a SAJÁT fizetésedből. Mindenki a magáéval veregesse a csalánt.

2021. nov. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

"nem fontos de nekem sokat segítene"

Ha neked sokat segítene, akkor igenis fontos.

2021. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!