Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, mások az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, mások az igények, én vagyok hisztis, vagy nem vagyok fontos neki? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Hosszú a sztori, de a barátom munkája állandóan közbeszól az együtt töltött időnkbe (nem élünk együtt). És sokszor érzem azt, hogy tudná máshogy is alakítani, ha fontos lenne neki, hogy együtt legyünk. Ő persze felkapja a vizet, hogy jogtalanul gondolom és eleve miért ilyen hangnemben mondom, ha bajom van. Azért, mert belefáradtam és nem tudok már toleráns lenni. Állandóan az ő munkájához alkalmazkodom. Nyilván egy részét megértem, mert fix időpontos, de egy részét nem, mert simán tudna előre dolgozni, hogy ne este kelljen visszamenni az irodába pluszban elintézni (délelőttönként minden nap otthon van). Egyszerűen elfogyott a türelmem és ma is mikor hívott, hogy később jön, este 9-10 között, egyszerűen kifakadtam neki, hogy értem, munka van, de tudta előre, TEGNAP délelőtt óta, hogy meg kell csinálni, akkor pl ma is miért 1-re ment? Miért nem tervez előre, miért tőlem veszi el az időt?

Vasárnap reggel 7-kor ment el (dolgoznia kellett), azóta nem taliztunk, most a szerda este lett volna a következő tali, en azt gondolom, nincsenek irreális elvárásaim talik tekintetében. Hétvégén sem voltunk a munkája miatt rendesen együtt, se szombat, vasárnap meg egyáltalán nem, mert hajnalban ment el.

Az a rossz, hogy mellette állandóan neki áll feljebb, hogy en miért nem értem őt meg. És közben szavakkal nagykn tudja mondani, hogy szeret, de a TETTEKBEN nem ezt érzem.

A másik, mondja, hogy ma habár később tudna jönni, de holnap délelőtt itt maradna nálunk (kivételesen homeofficeban vagyok, mert beteg voltam - nem covid, nem influenza -, es habár kigyogyultam már belőle, a cég szabályzata szerint 5 nap tünetmentesseg lehet menni. De attól ugyanúgy van munkám, es ne az en munkaidőmre alapozzuk az együtt töltött időt… nekem sajnos 9-18 óráig van minden hetkoznap, nem tudok rugalmas lenni.


Egyszerűen belefáradtam. Mintha nem is értené, hogy mi a gondom. Teljesen kivagyok. Lehet szakítanom kene vele, egyszerűen ez állandóan visszatérő vitatéma és már az agyvérzés, gyomorideg kerülget minden nap ezek miatt.



2021. nov. 10. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Én se értem mit nyígsz. Lépj le ha ennyire szar
2021. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem fér bele, hogy a munkát teszi első helyre, akkor szerintem komolyan gondolkodj el, hogy szeretnél-e ebben élni. A kapcsolat elején ki kellene élvezni egymás társaságát, nem a munkában meggebedni, és van kapcsolatom, de igazából nincs-et játszani. Ez a nagyon elgondolkodtató része, hogy alakíthatná úgy is, hogy délelőtt elintézi, ő mégis estére tolja, amikor együtt is lehetnétek.
2021. nov. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

#2, ez a pasi hol helyezi a munkát előtérbe? Sehol kb. Soká jár be, ezért sokáig dolgozik. Gondolom rugalmas munakideje van, ezért tudja ezt megtenni. Akinek a munkája az első, az mondjuk túlórázik, vagy a szabadidejében is a munkájaval kapcsolatos dolgokkal foglalkozik, ilyesmi, de ez nem erről szól.

Itt szimplán a pasi világa csak maga körül forog, hogy Ő hogy ér rá, Neki mikor jó, stb. Kérdező, szerintem teljesen jogos elvárásaid vannak. Nem normális, hogy a másik munkaidejében akarok a másikkal időt tölteni, csak mert ő home-officeban van, miközben én tudmám úgy alakítani a saját munkámat, hogy mire a párom végez, én is végezzek. Csak magára gondol, ráadásul még bűntudatot is próbál kelteni benned (mondván Te nem érted meg ŐT).

2021. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a munka van az elso helyen, nem te. Akarmit is mond. A tettekre kell figyelni. Az pedig kifejezetten a kapcsolat ellenebe hat, ha nincs eleg idotok egymasra. Teljesen mindegy, hogy mi okozza, vagy ki a hibas. Ha nincs eleg idotok egymasra, akkor valtani kell es olyat keresni, akivel hasonlo a beosztasotok, az eletviteletek stb.
2021. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Barátom foci edző egyébként, minden hétköznap délután van edzés 4-6 között (ezzel nem lenne gond, én is 6 körül végzem), plusz hétvégén 2 meccs (amik keresztbe tudják húzni a hétvégét, pláne ha mindkét nap van meccs és vidékre kell menni).

Ezen kívül nyilván van irodai munka is, amikor az igazolásokat, szerelést stb kell intézni… de általában 1-re jár he irodába, átmegy utána 4-re edzést tartani. És ennyiből állnak a napjai. Nem nézem le, mert amúgy tokre tisztelem, hogy ennyire ért a focihoz, meg a gyerekekhez, de simán van a munkájában annyi rugalmasság szerintem, hogy az irodai dolgokat délelőtt intézze…

2021. nov. 10. 14:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mióta vagytok együtt?

A kapcsolat elején is ezt csinálta, vagy csak nemrég változott meg?


Nekem is úgy tűnik, mintha nem igazán akarna veled lenni!

Ha egy pasi igazán akar egy nőt, akkor még a meló is úgy van szervezve, hogy a nőre is jusson bőven idő! Igen, a tettek számítanak!

2021. nov. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

7 hónapja vagyunk együtt, nekem ez a második komolyabb kapcsolatom (előtte volt egy 3.5 éves, neki komolyabb nem igazán, par hónaposak).


Régebben ha megbeszéltünk valamit, tartotta magát hozzá. Régebben is zavart, hogy a meccsek miatt nincsenek hétvégéink normálisan, de mostanában elég sok a veszekedés és talán emiatt is “menekül” vagy én nem tudom. Részben ezek miatt veszekedunk, részben más dolgok miatt (pl ha náluk vagyunk, magánélet semmi, a szobája átjáróház, az apja állandóan ordibal mindenkivel és mikor kiakadtam, hogy én kellemetlenül érzem magam így, akkor is veszekedés lett). Sok hülyeség összejött mostanában, lehet menekül.. az utóbbi kb 2 hetünk ilyen, előtte nem veszekedtunk nagyon

2021. nov. 10. 14:33
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert van neki mellett más is akihez el járkál ennyi.
2021. nov. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem szeret. Ha szeretne akkor veled akarna lenni...
2021. nov. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miert gondolod, hogy egy fociedzo, ami voltakeppen egy hivatas, az passzol a te eletviteledhez? Ha kosarlabda edzo lennel, akkor igen, de irodistakent tokeletesen az ellentete.
2021. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!