Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel engeszteljem ki a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel engeszteljem ki a párom?

Figyelt kérdés

Eléggé megharagudott rám, és fogalmam sincs hogy mivel tegyem jóvá. Valami ötlet

22N


2021. nov. 10. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit csináltál?
2021. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Anál szex egyből tövig. Hidd el ahogy megjelennek a szemedben a bocsánatkérő könnyek egyből beadja a derekát.
2021. nov. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az történt hogy egy számára nagyon fontos programot el felejtettem és terveztem magamnak egy másikat és ez miatt haragudott meg
2021. nov. 10. 18:38
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Engem a masik szokott kiengesztelni, amiert megsertodott, igy mire kiengesztelnem, en bocsajtok meg. Minden kapcsolatomban.
2021. nov. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Engem egy jófajta szexszel simán ki lehetne engesztelni. Mondjuk gőzöm sincs az milyen, házas ember vagyok. 😩
2021. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Mondjuk ha figyelmesebb lennél?

Ha például fontosnak tartanád az igényeit is?

2021. nov. 11. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. Mindig figyelembe vesszük egymás igényeit és próbálunk mindenre megoldást találni hogy mindenkinek jó legyen.
2021. nov. 11. 07:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Rendben.Én abból dolgozok,amit írtál.

Ezt írtad:

"egy számára nagyon fontos programot el felejtettem és terveztem magamnak egy másikat"


Ebből én azt tudtam leszűri,amit írtam.

Szval mégsem "mindig " vetted figyelembe ,nemigaz?


Nem ekezni akarlak,és nem is élethalál ha egyszer elfelejtetted,csak mégis e miatt neheztel rád,nem?

Nos a megoldás,hogy legközelebb jobban odafigyelsz.Ennyi.Az idő megoldja,mert a bizonyítás a legjobb módja,hogy kiengeszteld.Ez nem egy tragédia sztem.

2021. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én párkapcsolatban mindig a testifenyítés híve vagyok, de nem vagyunk egyformák.
2021. nov. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!