Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy minél több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minél több időt töltök el a párommal, annál jobban sírja vissza az exét, aki már nem él?

Figyelt kérdés
2021. nov. 11. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ezt tőle kéne megkérdezni, de nekem az jutott eszembe (bár sose voltam ilyen szituációban), hogy a veled töltött idő eszébe juttatja az exével töltött időket.
2021. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Vele jobban kijött?? 🤔
2021. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
32%
Minek kell neked egy ilyen nő??? De most komolyan. Dobd már ki a francba.
2021. nov. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok olyan ember van, aki szeret szenvedni.


Vagy esetleg tényleg sokkal jobb volt az ex. De ez nem valószínű, ha nem dob ki.

2021. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Egy valami nem mindegy.Együtt voltak, mikor az exe meghalt?Mert ha igen, akkor valószínűleg még mindig vele lenne.Így azt mondom, hogy még mindig gyászol.Ezt te tudod, hogy segítesz-e neki feldolgozni.

Ha már nem voltak együtt mikor meghalt, akkor szakíts vele.

2021. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy gyász meg miegyebek, de visszasírni a halott exet a jelenlegi párom mellett?

Ha még ennyire nem dolgozta fel a halálát, kár volt összejönnie veled. Mindkettőtöknek árt ez a helyzet.

2021. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ha még nem fordult szakemberhez akkor beszélni kellene vele.
2021. nov. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én megtudom őt érteni, viszont nem kellene vele maradnod.

Vele maradhatsz amég véget ér a gyásza, de addigra te leépülsz ebben.

2021. nov. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#6 Igazad van ebben.Nem védeni akarom a kérdező párját, de sokaknak kevés az önismerete.Az is lehet, hogy úgy gondolta már randizhat, és most előtörtek belőle ezek az érzések.A kérdező azt írja, ezek fokozatosan jöttek elő.
2021. nov. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy halott embert könnyű idealizálni, mert már nem követ el hibákat, szemben az élőkkel. Ráadásul "tapintatlan dolog" a halottra rosszat mondani, vagy kétségbe vonni a dicshimnuszt.


Láttam már olyan embert, aki életében szarrá szidta a másikat, aztán halála után X évvel meg magasztalja. Képmutató szar viselkedés ez!

2021. nov. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!