Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le azt az érzést, hogy minél többet szeretnék a párommal lenni?

Figyelt kérdés
Ha nem velem tölti minden szabadidejét az rosszul esik, pedig tudom, hogy neki is van élete. De maga az érzés bennem van, és nem tudok vele mit csinálni. Emiatt haragszom rá, pedig nem jogos amit érzek ezt is tudom. De úgy érzem ez az állandó hiányérzet bennem megmérgezi a kapcsolatot. Aki járt már így mit tett? Vagy mivel enyhíthetném?
2018. nov. 12. 23:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Akár én is írhattam volna ezt a kérdést, mert pont így érzek, mint te kérdező. Így én is várom, hátha valakinek ezt sikerült megoldania, mert nekem még nem. 30+N
2018. nov. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Nem dolgozol? Nincs hobbid? Nincsenek barátaid?
2018. nov. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De dolgozom, hobbim nemigen van, mármint szeretek olvasni, de azt otthon is tudom. Barátaim meg szétszéledtek, én vidékről kerültem Pestre.
2018. nov. 12. 23:07
 4/31 anonim ***** válasza:
37%
Egyébként vicces kicsit ezt olvasni, mert fordított esetbe, ha a pasi lenne ilyen, az a legtöbb nőnek meg nyűg lenne, ha ott lógna mindig a nyakán.
2018. nov. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert látom, hogy a barátomnak is kezd sok lenni, és szeretném ezt orvosolni. Nem őt akarom megváltoztatni, hanem magamon akarok változtatni.
2018. nov. 12. 23:22
 6/31 anonim ***** válasza:
Kezdj magaddal valamit: munka, célok, hobbi.
2018. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Valószínű társfüggő vagy... menj el pszichológushoz.
2018. nov. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Vagy BPD-d van. Nekem az van es ez az egyik tunetem a tobb 100bol. Feltekeny vagy? Mi mas furcsasagot vettel meg eszre magadon?
2018. nov. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Szoktam féltékeny lenni, de nem hiszem, hogy annyira durván, hisz a párom mondta volna ha igen. Volt már nagyon féltékeny barátnője és vége is lett a kapcsolatuknak.

Mi mást kéne még észrevennem magamon?

2018. nov. 12. 23:49
 10/31 anonim ***** válasza:
Azért érzitek ezt sajnos mert az együtt töltött idő sem minőségi.. Én erre rájöttem már
2018. nov. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!