Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már olyan, hogy csak azért maradtatok együtt egy sráccal mert fantasztikusan jó volt az ágyban ?

Figyelt kérdés

Tegyük fel pld rosszul bánt veletek(pld nem mindig tisztelet tudóan ), vagy nem volt teljesen megbízható, vagy úgy tűnt sehova nem tartott az életben, meg még egy csomó másik ok lehet, de még is vele maradtatok hosszabb távon....


Ha esetleg volt ilyen kíváncsi vagyok a történeteitekre, hogy miért csináltátok.



2021. nov. 11. 08:28
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
A többség nem🤣, ez mekkora kamu öreg
2021. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Pedig tényleg nem!

Azzal a férfivel szeretnék szeretkezni, akibe szerelmes vagyok.

2021. nov. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Persze, de mellette randiztam másokkal is, kerestem olyat akivel más is jo
2021. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Kamu, hiába bizonygatjátok,3 a kapcsolatod mellett nyugodtan randizgattál ,gratulálok.
2021. nov. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
Köszönöm. Lealacsonyította szexkapcsolatra, miért ne tartottam volna meg azt, ami jó belőle és miért ne kereshettem volna mást? Nem egy igazi kapcsolatban léptem meg ezt.
2021. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy van nálam is mint a hármasnál.

Tisztában van vele a másik fél is hogy ez ennyi,meg mondtam neki azt is, hogy pont ma regisztráltam társkeresőre.

2021. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem maradnék együtt.. ha már nem érzek iránta semmit,a szex sem lenne olyan jó.

Biztos jó ha valakinek érzelmek nélkül is megy,de az hosszútávon szerintem nem működik.

2021. nov. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Eszméletlen jól kefélt
2021. nov. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Együtt maradtunk de csak és kizárólag szexkapcsolat erejéig. Közben meg kerestem egy értelmes normális pasit aki másra is alkalmas.
2021. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megteszik, a női hárem az ilyen. Van, aki jól beszél, kiváló lelkitárs, a másik igazi ezermester vagy akár jól is főz, a harmadik meg isteni az ágyban. A lényeg, hogy ez a három férfi ne ismerje egymást, ahogyan a viccben is van.
2021. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!