Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van az ismerősötök között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van az ismerősötök között olyan nő aki inkább "lábtörlő" marad, mint hogy szingli legyen?

Figyelt kérdés

Egyik barátnőnk van egy ilyen kapcsolatban, de annyira fél attól, hogy egyedül marad, hogy inkább tűr és bemeséli magának, hogy boldog (holott mindenkinek nyilvánvaló, hogy nem az). Másfél éve van együtt a barátjával. Voltak már korábbi kapcsolatai de huzamosabb ideig sosem volt egyedül, mindig gyorsan összejött a következő pasijával. Kapcsolatfüggő lenne?

Egy másik barátnőmmel együtt próbáltunk már finoman beszélni vele de semmire nem jutottunk, inkább ő sajnált le minket, hogy szinglik vagyunk.

Fogalmam sincs, mit tehetnék. Ti voltatok már ilyen helyzetben? Megköszönném, ha írnátok pár tanácsot.



2021. nov. 12. 19:19
A kérdező szavazást indított:
Ismerek ilyen nőt.
Nem ismerek ilyen nőt.
22 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyet. A férfi kb rabszolgának tartja és mások előtt megalázza. De erről kb beszélni se lehet vele, ráadásul a fószer sose engedi el őt semmilyen találkozóra, nem netezhet otthon, átnézi az üzeneteit stb. Mint a börtönben kb. Ráadásul az ürge nem is néz ki jól. Régebben alkesz volt és egy leépült fazon. Nála 10+ évvel idősebb.

Próbáltunk már segíteni a barátnőmnek de ezt neki is akarnia kell, kimászni egy ilyen kapcsolatból.

2021. nov. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen barátnőm, próbáltam mondani neki szépen és csúnyán is, hogy így tönkremegy, de szeret szenvedni. Egészségére, mást nem tudok írni...
2021. nov. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ilyen van. Engem személy szerint annyira irritálnak, hogy kerülöm őket, egyszerűen nem akarom nézni a büszke kis szolga fejük, nő létemre addig ütném őket, amíg végre nem ütnek vissza. Mondjuk másokkal szemben fel van vágva a nyelvük, főleg ha a gazdijukat vagy a kapcsolatukat kritizálja valaki. Akkor szépen ki tudnak állni magukért, otthon meg kuss van. Undorító.
2021. nov. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek én is ilyet. Itt már nem tudsz mit tenni. Barátnőmnek konkrétan már 60x elmondtam, mennyivel többet ér, hogy ennek így nincs értelme, legutóbbi balhéjukkor mikor

akart költözni, felajánlottam hogy jöjjön hozzám... Azt hiszed jött? :) Amíg neki nem fáj eléggé, nem fog ebből kilépni.

2021. nov. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem túl biztató a helyzet de igazatok van, hiába szeretnék neki jót, ha ő maga nem akarja.
2021. nov. 13. 17:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ismerek ilyet többet is.

A legdurvább egy volt kolléganőm, aki a munkahelyen mindenkinek elmesélte, hogy mennyire rosszban van a pasijával. Én meg is mondtam neki, hogy nem értem, akkor miért van vele? Ezen felbuzdulva ráhajtott az egyik férfi kollégánk, össze is jöttek, de meglepődött a csaj, hogy "csak arra kellett" neki. Szerintem ez teljesen adta magát. Én azt sem értettem, hogy most ez milyen dolog már, hogy nem boldog vele, akkor időnként félrelép? Ez mit old meg? És az a legdurvább, hogy ez már évekkel ezelőtt volt, azóta már nem dolgozom ott, de látom a FB-on, hogy még mindig együtt vannak.

2021. nov. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!