Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt e már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt e már valaki hasonló helyzetben hogy a munka miatt tanacstalanná vált? És mit tudnék tenni hogy lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Párom mezőgazdaságban dolgozik, masfel éve vagyunk együtt eddig nem volt semmi konfliktusunk mindent megtudtunk beszélni normálisan és tényleg látszott mimdkettonkon hogy boldogok vagyunk és hogy egyikunk se akart már mást, sőt már a lakást osszekoltozést terveztük. Nyáron 2honapot melozott 12be folyamatosan pihenonap nélkül. Ebben az időben heti 1x talalkoztunk éppen annyira hogy együtt tudtunk aludni. Véget akart venni a kapcsolatnak mert hogy en jobbat erdemlek aki tud torodni velem stb. Mert zavarta hogy most ilyen sok ideig nem tudott velem foglalkozni. Ezután megbeszeltuk hogy nincs gond kibirtuk de bevallotta hogy ugy erzi lehet már nem is szeret. Mikor velem van akkor boldog es jól erzi magát es mintha minden ugyanolyan lenne de mikor külön vagyunk akkor meg azon kattog h egyedül is elvan es neki perpil ez is jó es lehet hogy nem szeret. Tudni kell róla hogy állandóan gondolkozik túl gondol dolgokat. Ahogy én érzem most perpillanat szeret szerintem mert akkor nem probalkozna azota is csak epp a 2 hónap alatt magaval se tudott foglalkozni kiulni kicsit nyugisba horgaszni és ez is zavarja hogy nem volt maganszferaja sem. Állandóan azt mondja ez nem az en hibám ezt valahogy ő rontotta el a munkaval es fejben. De ilyen nincs nem akarom ennyivel feladni.
2021. nov. 13. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen nincs, hogy " perpillanat szeret, aztán nem". Ő nem szeret, ez a szomorú igazság, hiába mentegeted (még magad számára is).
2021. nov. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Én dolgoztam a mezőgazdaságban és pont úgy éreztem, mint a párod, annyi volt a különbség, hogy 6 hónapot toltam 12be szünet nélkül. Pontosan ezeket a tüneteket produkáltam. A terhelés miatt nem volt semmihez kedvem és nagyon zavart a vége felé minden. Ettől függetlenül szerettem a munkát, ezért csináltam. Két megoldása van a helyzetnek: az egyik a téli szünet. Télen bárhol dolgozzon a mezőgazdaságban kevés meló van, lehet pihenni párkapcsolatozni, mindent is csinálni. Nagyon szerettem, hogy tudtam eleget aludni stb. Tavaszra nagyjából rendbe jöttem. De tavasszal az egész újrakezdődött.


Erre jött a másik megoldás: ott kell hagyni a mezőgazdaságot és keresni kell egy normális munkát, amiből meg lehet élni. Akkor majd rendbe jön az életetek. Én is ezt tettem.

2021. nov. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
74%
Oh ez duma. Egy ember sem ennyire önzetlen. Vagy nem szeret vagy van már más kilátásban.
2021. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!