Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Utasítsam vissza a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utasítsam vissza a szüleim által felajánlott ingyennyaralást, ha a páromat nem hívták?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 09:45
A kérdező szavazást indított:
Feltétlenül. Egy pár vagytok, mellette a helyed
1-2 hét külön nem a világ, ki lehet bírni
Bírd rá, hogy a párod is mehessen
Csak akkor utasísd vissza, ha tudod, hogy ez a párod ellen szólt, nem arról, hogy szūk körben legyetek
34 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hany evesek vagytok? miota vagytok egyutt? szerintem el lehet menni kulon is nyaralni a csaladdal.

mondjuk egy ido utan, hosszabb kapcsolatban, ha a szulok joban vannak a gyerekuk parjaval, alap, h hivjak ot is. tehat ha mondjuk 30 koruliek vagytok es evek ota egyutt, akkor ez eleg fura, de 25 alatt parhonapos kapcsolatban tok normalis.

2021. nov. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a helyzettől függ. Együtt éltek e, hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, milyen a viszony a szülők meg a párod között.egy nyaralás nem két fillér, gondolom anyagilag se fér bele egy potyautas.

Feknőttkorban amúgy nem szokás a szülőkkel járni nyaralni.

2021. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szituációfüggő.

Ha tudnám, hogy a párom ellen szól, akkor biztos nem mennék.

Nem mindegy, hogy együtt éltek-e vagy a szülőkkel. Az sem, hány évesek vagytok, mióta vagytok együtt, milyen a viszony a szülőkkel. Pl. ha nagyon jó a viszonyod a szüleiddel, és szeretnének egy kis időt csak veled tölteni, és erre te is nyitott vagy, szerintem simán belefér. Ahogy akkor is, ha pár hónapja vagytok együtt, és nem akarják kifizetni egy nekik kvázi idegen utazását.

Kérdés az is, hogy ha a párod kifizetné a saját részét, akkor mehetne-e. Lehet, a szüleidnek nincs elég pénze arra, hogy két főt hívjanak.

2021. nov. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tök fura. Már évek óta együtt vagyunk, de az elejétől kezdve meg sem fordult a szüleim fejében, hogy ha én megyek velük valahova, akkor a páromat nem hívják meg. De persze, szituáció függő: mi viszonylag korán, kb fél év múlva összeköltöztünk, és kb minden időnket együtt töltjük + kedvelik a páromat +anyagilag is megengedhetik maguknak+ nincs is ebből rendszer
2021. nov. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az elsőre szavaztam
2021. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nézd,ha a szüleidnek megterhelő plusz még egy ember nyaraltatása,akkor megérthető.Fizessétek ki ketten a párodét.Vagy ő a saját részét.

Ez nem egy vacsora,vagy Mc Donalds szintű kiadás,ugyhogy nem is várnám a szüleimtől.

Márészt az "ingyen" dolgokkal úgy vagyok,hogy nem várom el.Ha pedig jószívvel adják,akkor elfogadom azt,amit adnak,és nem követelődzök még ,meg méltatlankodok részleteken.

2021. nov. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!