Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keverik a nők a fogalmak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverik a nők a fogalmakat/helyzeteket?

Figyelt kérdés

Udvariasság - flörtölés.


Sok nő, miért hiszi azt, hogy a pasi udvariassága, az flörtölés?

És ráadásul ezért miért veri ki ott helyben a balhét?


Pl.: Étteremben, ha a férfi nevén szólítja a pincérnőt.

Vagy a drogériában megkérdi a diákmunkás lányt, hogy mióta van ott, mert még nem látta, és váltanak 2 szót.

Vagy a kutaslány tetoválást ha megdícséri.


2021. nov. 15. 10:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

"Pl.: Étteremben, ha a férfi nevén szólítja a pincérnőt."

Ez mondjuk pont nem udvariasság.


"megkérdi a diákmunkás lányt, hogy mióta van ott"

Ehhez meg konkrétan semmi köze.


"Vagy a kutaslány tetoválást ha megdícséri."

Mondjuk ez sem tartozik az udvariasság témakörébe.


F 38

2021. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Hát, figyu, a feleségem jelenlétében én egyiket sem tenném.

Nem csodálom, hogy a barátnőd kiakad, ha ilyeneket csinálsz őelőtte.

2021. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%
feleség előtt soha :) a volt csajomat is magáztam :)
2021. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Ez pontosan ugyanolyan álértetlenkedő provokáció mint a múltkori 'hetero sportos' kérdés, hogy mi a baj a hetero sportot néző pasival, a linkben meg egy onlyfans prostituált volt ahogy a földön vonaglott és tárogatta a lábát (jóga) 😂
2021. nov. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%
Nagyon finoman fogalmazva fogalmad sincs arról, hogy mit jelent udvariasnak lenni!
2021. nov. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%

Aki egy idegennel udvarias, az nem megy bele személyeskedő stílusba mindenhol. A pincérnőnek: "kérnék szépen egy.../nagyon köszönöm, köszönjük az ételt és a kiszolgálást, elsőrangú volt". Az eladónak: "Elnézést, tudna nekem segíteni? Sose kerestem volna ezt itt, hálásan köszönöm a segítségét!"

A kutaslánynak: "Köszönöm, szép napot!"

Ez az udvarias megnyilvánulás.

Ha egy étterembe minden héten elmész, és ismernek, és vagy olyan viszonyban, akkor szólítom a nevén a pincérnőt. Ha a boltban az eladó nagyon ráér és kialakul egy beszélgetés, akkor kérdezek rá, hogy mióta dolgozik itt. A benzinkúton már ismer a kutaslány (látásból, váltottunk néha pár mondatot), akkor dicsérgetem a testén lévő dolgokat.

De ha idegenekkel ezt művelem, azt az idegen, a párod, de még a mögötted várakozó másik ember is jogosan gondolja flörtölésnek.

2021. nov. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem itt kevered a fogalmakat, raadasul altalanositasz is. Ferifkent is flortnek tartom, tehat nem csak a nok gondoljak ezt.
2021. nov. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
5%
Ez kb a mit képzelsz h hozzámszólsz kategória manapság. Itt nem veled van a baj.
2021. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Ezek egyike se udvariasság. Például az, hogy megkérdezel valakit, hogy mióta dolgozik ott, ahol, mégis miért lenne udvarias? Inkább kéretlen kérdezősködés.
2021. nov. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tehát...szerintetek, bunkóság az, hogy "Üdvözlöm Katalin!" "Üdvözlöm, látom új itt, diákmeló? Valóban, a helyi egyetemről? magam is ott végeztem." "Szép munka, kifejezőek az árnyékolások ott a kígyó fejénél."...értem. :(
2021. nov. 15. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!