Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keverik a nők a fogalmak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keverik a nők a fogalmakat/helyzeteket?

Figyelt kérdés

Udvariasság - flörtölés.


Sok nő, miért hiszi azt, hogy a pasi udvariassága, az flörtölés?

És ráadásul ezért miért veri ki ott helyben a balhét?


Pl.: Étteremben, ha a férfi nevén szólítja a pincérnőt.

Vagy a drogériában megkérdi a diákmunkás lányt, hogy mióta van ott, mert még nem látta, és váltanak 2 szót.

Vagy a kutaslány tetoválást ha megdícséri.


2021. nov. 15. 10:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Voltam diákmunkás és utáltam az ilyen vevőket. Nem beszélgetni vagyok ott, arra ott van a telefonom, ha már nem lehettek ott a barátnőim állandóan szórakoztatni. Az ilyen vevők legtöbbször vagy feltartották a sort, vagy engem zavartak meg a pihenésben. Pláne utáltam, amikor jóval idősebb férfiak kezdtek bele ilyenekbe, mert egyszerűen számomra kényelmetlen volt. Így írom ezt úgy, hogy alapvetően egy kifejezetten nyitott és barátságok jellemnek tartom magamat, de annak is megvan a helye és ideje.
2021. nov. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

11.


- A FÉRFI, bárhol és bármikor vadászhat.

- Azért vagy ott. Vagy mit gondolsz, a boltok miért fiatal, csinos lányokat keresnek?

2021. nov. 15. 13:07
 13/23 anonim ***** válasza:
89%

Magadnak mondasz ellent. Azt állítottad a kérdésben, hogy nők keverik a fogalmakat és az udvariasságot flörtölésnek veszik. Most pedig azt írod, hogy "vadászni" bárhol lehet. Akkor most hogy van? Vagy nálad a vadászat nem a nők becserkészését jelenti, hanem a szimpla udvariasságot? Másfelől "vadásszon" nyugodtan, csak azt ne háborodjon fel, ha pofára esik, mert érdektelen és sikertelen.


Nekem nem volt benne ez a munkaügyi leírásomban, csak az, hogy legyek kedves mindenkivel. Ha egy férfi olyan együgyű, hogy ez befolyásolja bármiben (hol vásárol, stb.) az az ő baja, az üzlet csak jól jár. Nem azért voltam ott, hogy flörtölgessek, hanem hogy az ilyen együgyű férfiak itt költsenek, ennyi.

(#11)

2021. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, amiket 10-esben írtál, azokat én akkor mondanám, ha ismerkedni akarnék azokkal a nőkkel, tehát valamivel fel akarnám venni a társalgás fonalát, hogy utána randira hívhassam őket.

Ezek után tehát nemhogy nem csodálkozom, de egyenesen természetesnek tartom, hogy a barátnőd ott a helyszínen jelenetet csinál. Legalább annyi eszed lenne, hogy nem a szeme láttára kezdesz ki más csajokkal! (Ha lenne "hajamat tépem" smiley, most tízet kiraknék ide.)

2021. nov. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
95%
Kitalálom. A megfejtés Alekosz. 😃
2021. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%
#12 Öcsém, van baj.🤦🏼‍♂️
2021. nov. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

Most került ki a szög a zsákból a 12-es válasznál... igazából tényleg flörtöl meg simán mecsalná a nőjét, de könnyű flörtnek álcázni, ha nem válik be :D.


Amúgy meg nem mindegy, milyen hangsúllyal mondja az adott pénztáros hölgyeknek ezt a típusú dumát az "úriember", és mennyire ismeri őket. Néven nevezni olyan embert illik, akit ismersz és aki bemutatkozott neked, megadta Neked konkrétan a nevét. A névtábla azért van kint, hogyha akarsz mondjuk a panaszkönyvbe írni, vagy ellenkezőleg, írni a központnak, hogy mennyire elégedett vagy a munkájával, hogy tudj kire hivatkozni pontosan, nem össz annyival, hogy "a magas szőke", mert abból lehet az étteremben rajta kívül még 8.


Ahhoz, hogy a csaj mióta dolgozik a drogériában, semmi közöd. Igen, lehet, hogy kíváncsi vagy, de ha nem vagy autista, akkor azt is tudod, hogy nem létszükséglet, hogy minden kérdésedre választ kapj.


A tetkós dolog még oké, de azért nem mindegy, hogy úgy adod elő, hogy "tetszik a tetoválásod", vagy úgy, hogy "milllyen jól áll neked, ahogy ott kanyarog a kígyó" - utóbbi megfogalmazásról ilyen tenyérbemászó szájnyalogató perverz jut az ember eszébe.

2021. nov. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%

Én volt eladóként dolgozó diákmunkásként, és jelenleg kereskedelemben dolgozó nem diakmunkásként is utálom az ilyet.

Nem beszélgetni vagyok ott. Azt alapból nem bírom, ha félidegenek indokolatlanul a nevemen szólítanak, olvastam egyszer, hogy ez sokakban szimpátiát kelt, hát bennem nem. Olyan érzés, mintha a másik ezzel valahogy kontrollálni akarna, vagy vergődne, hogy mindenképp figyeljek rá.

Az meg mit érdekli, hogy hol tanulok, a legtöbben azt sem tudják mit jelent a szakom neve, tök irreleváns információ.

Tetkóm nincs, de ha lenne sem érdekelne idegenek véleménye ezzel kapcsolatban.

Azok a lányok dolgozni vannak ott, nem azért, hogy mindenkinek mondjanak pár jó szót.

Nőként ha a párom ilyet csinálna, akkor szólnék neki, hogy ne égesse már magát, és hagyja békén a szerencsétlen csajokat. Aki "vadászni" akar, az vadászgasson bulikban, ne a munkahelyükön zaklasson olyan embereket, akiknek munkaköri leírásuk kedvesnek lenni, ezért nem tudják elküldeni a búsba.

2021. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Sunshinedoll ***** válasza:
94%

Mert a tapasztalatunk szerint a pasik olyan nőkkel udvariasak, akiket vinzónak találnak.

Valljuk be, nagyon ergyán tudnak bánni olyan nőkkel, akit nem tartanak dughatónak. Persze ez gonosz általánosítás, és nyilván vannak jólnevelt férfiak is, de összességében én ezt látom.

Innentől kezdve viszont udvariasság = flörtölés.

Nyilván az se jó, ha valaki automatikusan rosszra gondol, de amúgy szerintem egy csomó pasi kvára nincs tisztába azzal, hogy mi fér bele az udvariasságba és mi nem.

Gondolok itt a "drága" meg "kedves" megszólításokra, amit egy csomó férfi udvariasnak vesz, holott meg inkább tolakodó és lekicsinylő és számunkra egyértelműen kellemetlen, legalább annyira, mintha flörtölne.


Vadidegen lányt leszólítani nem udvarias dolog a nagy semmiért (tehát nem iránymutatásért vagy segítségért), hanem kifejezetten tolakodó.

2021. nov. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
7%
Abban a kérdezőnek igazat adok, hogy ezek a csajok valamilyen szinten tényleg azért vannak ott hogy kellemes társaság, vizuális inger legyenek az embereknek, ha ez nem számítana akkor nem lenne előnyben egy fiatal, csinos lány ilyen állásra. Vagy ennyire naivak vagytok, hogy ezt nem tudjátok? Persze a jó munka a lényeg, de ez is számít ám a felvételnél...
2021. nov. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!