Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férjként/feleségként mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjként/feleségként mit tennétek hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
10 éve vagyunk együtt a feleségemmel. Az élet legtöbb területén teljesen jól megértjük egymást, szeretetteljes a kapcsolatunk. A szexuális igényünk régóta eltérő volt. Ő mindig beérte kevesebbel. Mostanra oda jutott a dolog, hogy azt kérte, ne legyen egy ideig szex közöttünk. (Amúgy sincs már 1,5 hónapja). Egyszerűen nem kívánja. Nem csak engem, hanem úgy általában a szexet. Szeretem és meggyőződésem, hogy ő is szeret. Volt valaki hasonló helyzetben? Bevallom, kétségbe vagyok egy kissé esve...

2021. nov. 15. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Feleségként mondom, elmennék hormonvizsgálatra, kivizsgálásra. Az alacsony libidó mindig fizikai vagy lelki problémából ered, hacsak nem arról van szó, hogy megunt téged, vagy nem törődsz vele eleget, nem adsz neki önbizalmat.

Ezer oka lehet. Az biztos, hogy ha ő maga nem akar tenni ellene, akkor te se tehetsz sokat.

2021. nov. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Re 1.: köszönöm a válaszod. Szeretne tenni ellene és ő sem tartja normálisnak, hogy ez ennyire nincs meg most benne. Örülök, hogy ezt írod, mert nem tudtam, hogy ennek ilyen konkrét biológiai oka is lehet. A többi területen, amit említettél nem vagyunk ugyan a topon, de nincs is nagy gáz. A kapcsolatunk jó állapotban van (a szex részét kivéve). Hormonvizsgálat már tervbe volt véve korábban, aztán persze a covid elmosta. De szorgalmazni fogom, hogy csinálja meg.
2021. nov. 15. 17:35
 3/15 anonim ***** válasza:
89%

#1 vagyok. Elsőkörben nőgyógyász, majd vérvétel kellene tsh- szintre, háziorvosnál kérhető beutaló hozzá.

Sokat segít a sport és a helyes étkezés.

Az is számít, mit dolgozik, mennyi a stressz az életében, magánéletében.

2021. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk Hashimoto szindróma okoz ilyet a feleségemnél, de feltételezem, hogy más pajzsmirigy probléma is okozhatja. Ahogy előttem írták, TSH-s (pajzsmirigyes) vérvétel kéne.
2021. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Hashimoto +1 voks. Teljes vérkép pajzsmirigy hormonnal + endokrinológus sürgősen
2021. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk elhidegültünk és az okozza azt hogy nem kívánom a férjem, közben meg az egekben a libidóm. N
2021. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Azért mondjuk az fura, hogy ilyet kijelent. Ha nem is kívánom a férjem, nekem is volt betegség miatt ilyen, de mindent megtettem a boldogság árért, amíg helyre jöttem, mert szeretem.


Elgondolkodtató, kedves kérdező..

2021. nov. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
Lehet csak téged nem kíván.
2021. nov. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
7-8-as értékelem, hogy írtok, de ha olvastok is hozzá, az még szuperebb. Azon kívül, hogy nem ad hozzá sokat a kommentetek, láthatóan nem olvastátok a kérdést és reakciókat. Vagy csak ignoráljátok.
2021. nov. 15. 21:04
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól hogy nem veszel róla tudomást még nagyon könnyen előfordulhat hogy nem kíván. Eddig is eltérő volt a libidótok, kevés volt a szex. (képzeld olvastam) ha úgy lenne akkor próbálna a kedved én járni, kezével, szájával kielégíteni, de ő ennyit sem. Úgyhogy sok jóra ne számíts. És ezt nőként írom.
2021. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!