Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyikunk sem enged a 48-ból?Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Eleg durva vitank kerekedett tegnap.En ragaszkodtam ahhoz ,hogy valamivel megsertett/bantott ami reszerol borzasztoan onzo tett volt es ezt mondtam/kerdeztem is sirva ,mert annyira bantott,hogy “miert tetted?” Majd a reszerol azonnali sertett reakciókat kaptam,hogy miert vagyok duhos vagy miert sirok es miert nem kedvesen kozlom,hogy bantoan vislekedett. (Tegyuk hozza o az aki amugy midnig mindent orditozva kozol,es nincs onuralma,igy tole ez a sertettseg ,hogy en duhos vagyok es úgy mondom el a problemat valojaban eleg alszent volt).

Majd ezen ment a patalia,hogy en kertem mondja el miert tette amit tett vagy mondjon valamit o pedig megtagadta a valaszadast mondvan amig nem cukin,kedvesen kozlom o nem beszel.

Ebbol eszkalálódott a dolog egyre jobban ,ma mar dühében orditozott es mindent ram mondott.O teszi a hulyet,hogy nem tudja mivel sertett meg es nem valaszol amig nem kedvesen kerdezek en pedig nem engedek ebbol,hogy o sertett meg ,nekem esett rosszul amit el is mondtam neki es akkor meg ebbe kot bele hogy nem igy vagy ugy mondom neki.Bar tudtam en is hogyha cukin viselkedek akkor minden ok lesz ,de nem tettem ahogy o is tudta,ha valaszol normlisan valoszinu midnen rendezodik.

En nem akarok engedni,es szerintem o sem.Ilyenkor mi van? Ez valami hatalmi jatszma vagy mi? Aki enged az a gyengebb? En ugy erzem ket pofont is kaptam ,azzal hogy megbantott aztan meg azzal hogy elutasította a választ..megint en engedjek??


2021. nov. 16. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
szakítani kell !
2021. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
A vita es aveszekedes kozott az a kulonbseg, hogy a vitaban eszerveket utkoztettek a megoldas erdekeben. A veszekedesban az a jo, hogy tok mindegy mi a tema, ott a masik legyozese es megalazasa a cel. Tehat ha o azzal riposztol, hogy cukin kell kerdezned, akkor azzal meg akar alazni, hiszen pont szembemegy az erzeseiddel. O azert meri ezt megtenni, mert erzi, hogy hatalma van feletted es tovabb szeretne rombolni a maradek onertekelesed. Egy bantalmazo kapcsolatban elsz. Nem a 48-cal van baj, hanem azzal, hogy moresre akar tanitani. En a helyedben felhasznalnam ezt a szituaciot a szakitasra. Persze akkor o fog loholni utanad, mint egy pincsikutya, de hidd el jobban jarsz, ha olyan tarsat keresel magad melle, akivel vitazol, nem pedig veszekedsz. Aki ezt a sportot uzi, az egeszen biztos nem jo ember.
2021. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Sírj még neki... . Ez jó fegyver.
2021. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
2. -es értek egyet . Akinek felnőt korára ilyen személyisége alakult ki az nem fog megváltozni .
2021. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jah es elkezdett a vegen mar sirni amit nem ertettem,hiszen elotte mondta nekem ,hogy “d*go*jek meg” .

Egyszeruen nem ertem a viselkedeset.Kozoltem vele tobbszor is,hogy az amit csinalt szamomra erthetetlen es onzo tett volt,valami magyarazatot adjon ra. Es csak azert sem,mint egy gyerek csak azert sem valaszol amig nem kerem azt kedvesen minden indulattol mentesen.Majd 10-20perc utan orditozas es siras a reszerol ,hogy nem erti o mit ront el,hiszen kedvesen kerte tolem hogy en kerdezzem ot kedvesen….

Szerintem is beteges amit csinal,de nm vagyok pszichologus .

2021. nov. 16. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Mivel bántott meg? VAgy már nem is emlékszel, csak a vita megnyerése a cél?
2021. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Elmondom én mit csináltam volna ebben a helyzetben.Elmondtan volna, hogy ezzel és ezzel megbántott, magyarázza el miért tette.Na innentől kezdve ha azzal jön nem magyarázza meg, mert "nem cukin kértem", otthagytam volna a francba.Az, hogy valaki sír, az nem csúnya, nem is szép dolog.Semleges.

Aki azon kötözködik, hogy cukin kell beszélni, az nem normális.Alapból egy felnőtt minek legyen olyan, mint egy gyerek?

Ha engem szeret valaki, akkor nem bánt tovább arra hivatkozva, hogy én sírok.Persze, ha a magyarázat után úgy látom nem nekem van igazam, akkor elnézést kérek.De ez így leírva simán csak egy manipulációs technika a részéről, addig sem az ő hibájával vagy elfoglalva.

2021. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Szenvedj te dög! Ezt kell mondani és otthagyni. Majd utánad kullog, ha kellesz neki!
2021. nov. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%

Döntsd el, hogy mit akarsz. Maradhatsz ebben a mérgező kapcsolatban, amiben leépülsz teljesen, de neked valamiért erre van igényed. Ebben az esetben kérdezd kis cukin, hogy miért volt bunkó. Meg úgy általában szokj hozzá, hogy mindenben alárendelt vagy, és egyedül ő számít.

Vagy dönthetsz úgy, hogy nem leszel senki kapcarongya, és nem hagyod magad megalázni. Ebben az esetben cukin ints pápát és csukd rá az ajtót.

Olyan nem lesz, amit te akarsz, hogy ő megváltozik, és mondjuk ha a lelkedbe gázolt, utána bocsánatot kér. Arra hiába vársz.

2021. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
full beteg a pali.. Aki ilyen mentálisan beteg, az nem beszámítható.. elsőnek még elhord mindennek meg ordibál, aztán majd jönnek a nyaklevesek meg a gyomrosok ..
2021. nov. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!