Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyikunk sem enged a 48-ból?Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Eleg durva vitank kerekedett tegnap.En ragaszkodtam ahhoz ,hogy valamivel megsertett/bantott ami reszerol borzasztoan onzo tett volt es ezt mondtam/kerdeztem is sirva ,mert annyira bantott,hogy “miert tetted?” Majd a reszerol azonnali sertett reakciókat kaptam,hogy miert vagyok duhos vagy miert sirok es miert nem kedvesen kozlom,hogy bantoan vislekedett. (Tegyuk hozza o az aki amugy midnig mindent orditozva kozol,es nincs onuralma,igy tole ez a sertettseg ,hogy en duhos vagyok es úgy mondom el a problemat valojaban eleg alszent volt).

Majd ezen ment a patalia,hogy en kertem mondja el miert tette amit tett vagy mondjon valamit o pedig megtagadta a valaszadast mondvan amig nem cukin,kedvesen kozlom o nem beszel.

Ebbol eszkalálódott a dolog egyre jobban ,ma mar dühében orditozott es mindent ram mondott.O teszi a hulyet,hogy nem tudja mivel sertett meg es nem valaszol amig nem kedvesen kerdezek en pedig nem engedek ebbol,hogy o sertett meg ,nekem esett rosszul amit el is mondtam neki es akkor meg ebbe kot bele hogy nem igy vagy ugy mondom neki.Bar tudtam en is hogyha cukin viselkedek akkor minden ok lesz ,de nem tettem ahogy o is tudta,ha valaszol normlisan valoszinu midnen rendezodik.

En nem akarok engedni,es szerintem o sem.Ilyenkor mi van? Ez valami hatalmi jatszma vagy mi? Aki enged az a gyengebb? En ugy erzem ket pofont is kaptam ,azzal hogy megbantott aztan meg azzal hogy elutasította a választ..megint en engedjek??


2021. nov. 16. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Bla-bla-bla... sokadik verzió. Értelmes ember feleennyit nem vergődne, mint te hónapok óta :D
2021. nov. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Szeret vergődni. Nem annyira ritka dolog. Ha két ilyen összetalálkozik, akkor ezt nagyon sokáig lehet csinálni. Legalább érzik, hogy élnek.
2021. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
67%

12# megvan a "szikra" :X


Ha egy kicsit mindig belekotorsz a tűzbe és raksz rá, akkor az nem hunyik ki

2021. nov. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!