Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Se veled se nélküled kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled se nélküled kapcsolat. Ti hogyan kezeltétek?

Figyelt kérdés

Megint szakítottunk, nagyon gyűlöltem őt, haragudtam rá, fel tudtam volna rúgni. Teltek a hetek és elkezdett borzasztóan hiányozni, de annyira, hogy még enni se tudtam. Rendesen letargiába estem. Most megint beszélünk, és úgy érzem, annyira nagyon szeretem őt, szerelmes vagyok belé, hogy ő a mindenem. Amennyire hiányzott, most annyira boldog a szívem, ha meglátom hogy írt nekem, és úgy érzem miénk a világ, stbstb szóval full rózsaszín köd.


Bár én élem meg és tök komolyak az érzéseim, már fiatal sem vagyok, mégsem érzem ezt így okésnak.

Most van az a teóriám, hogy azért van ez az érzelmi hullámvasút (a tömény gyűlölet, utána az erős hiányérzet, majd újra a lángoló szerelem), mert lehet tényleg a szerelem miatt reagálok ennyire intenzíven mindenre. Csak nem tudom valamiért kezelni.


De lehet ez már társfüggőség, mert több éves a kapcsolat.


De mivel tökmindegy mennyire szeretjük egymást, valahogy mindig az a vége hogy kinyírjuk a kapcsolatot, valamit nagyon szeretnék már változtatni, mert ez így nagyon nem jó.


Nyugtassatok meg, hogy más is volt már így. :/ Ti hogy kezeltétek, mi lett a vége? Túl lehet ezen lendülni valahogy?


2021. nov. 16. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl,de csak nélküle.

Teljesen értelmetlenül húzzátok egymás idejét.

2021. nov. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy egyszer még újra lehet kezdeni, ha mindkét fél belátja, hogy hol hibázott, és kész javítani. A második-harmadik-ötödik alkalom teljesen felesleges, ugyanaz lesz a vége.

Minek beszéltek? Ha valami nem működik, azt be kell látni, a szerelem nagyon kevés a hosszú távú kapcsolathoz.

2021. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

Normális dolog. Semmi extra nincs benne.


Nagyon nehezen lehet kezelni. A szakítás sokszor gyűlölettel jár, ha ezt a részt tudod kezelni, akkor már majdnem nyert ügyed van. Én jó ideje nem szakítok indulatból, leginkább sehogyse, így aztán mindig van visszaút.


Neked már lehetne annyira szeretni ennyi idő után a partnered, hogy egy veszekedésből ne legyen szakítás.

2021. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Érzelmi hullámvasút, igen. Ez a rengeteg felfokozott érzelem, izgalom óriási kötődést és elvonási tüneteket alakít ki benned. Trauma kötésnek hívják amúgy.

Volt ilyen kapcsolatom is. Se éjjelem, se nappalom - ha együtt, akkor föld felett egy méterrel, mellette az idegroham, hogy megint mit fog alakítani, mikor tűnik el... Mikor külön, akkor meg a letargia.

Az lett a vége, hogy ismerős jelezte, látta az én szerelmemet netes társkeresőn. Regisztráltam álprofillal, ráírtam, nagyon is vette a lapot.

Kirúgtam, töröltem minden kontaktját, blokkoltam. Túllettem rajta, megismerkedtem a vőlegényemmel, akivel nincs ez a hullámvasút meg idegbaj. Májusban lesz az esküvőnk.

2021. nov. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kezelést kérdezte? Az a megoldással egyenlő? Szakítani nem akar/tud. Ha ez nem lehetséges, akkor jól kezeli.
2021. nov. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez szánalmas. Nem szerelmes vagy, hanem kőkeményen kapcsolatfüggő.
2021. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!