Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetek újra nő a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek újra nő a szemében?

Figyelt kérdés
Semmibe vesz, csak akkor foglalkozik velem, ha dugni akar. Mit tegyek hogy újra nőként kezeljen, tiszteljen? Mit ronthattam el? Mindent amit tudok megadok neki, de ajármit kérek, semmit nem kapok vissza. Nagyon magam alatt vagyok.
2021. nov. 16. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott. Majd más megbecsül.
2021. nov. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
én úgy látom, már most is nőként kezel
2021. nov. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod, hogy ez az ember téged bármiként is kezeljen? Miért nem olyan emberekkel veszed magad körül, akikkel jól érzed magad? Minek könyörögsz a szeretetéért? Nincs elég más férfi a földön?
2021. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mindent amit tudok megadok neki, de ajármit kérek, semmit nem kapok vissza. Nagyon magam alatt vagyok."

Ezt kár folytatni, ne sajnáld.

2021. nov. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik csak szexre használ és arra, hogy körülötte minden rendben legyen.

Szerintem nincs miért vele maradnod.

Szívesen meghallgatlak bővebben, ha gondolod.

2021. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Megvalaszoltad sajat magad hol rontottad el: "Mit ronthattam el? Mindent amit tudok megadok neki.."

Nem kell lesni olyannak minden kívanságát aki nem érdemli meg. Ezzel a pasival bármit csinálsz dugópajtinak kellesz. Legyen tartasod! Ha lehet a legkozelebbi palid ne ilyen legyen.

2021. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nem unod még?
2021. nov. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

De, rohadtul unom. És igazatok van. Ahol a szeretetért könyörögni kell, ott már nem lesz soha szeretet.


Közben elgondolkoztam. Kívülállóként néztem ezt az egészet, mintha csak a szomszédom lenne ebben a helyzetben és tőlem kérne tanácsot.


Azt tanácsolnám neki, hogy mihamarabb b@ssza ki a srácot, és ne hagyja tovább kihasználni magát. Lesz más aki megfogja majd becsülni azt a szeretetet és gondoskodást, amit tőle kap. Ő nem érdemli meg. ❤️

2021. nov. 16. 21:59
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek¡!! ❤️
2021. nov. 16. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!