Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 év után egyedül szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év után egyedül szeretne lenni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Röviden annyi,hogy 2 éves kapcsolat után (minden egyesnap találkoztunk)volt egy nagyobb vitánk azóta ennek másfél hónapja minden egyes nap beszélünk folyamatosan éjfélekig az ok h miért nem vagyunk együtt az hogy egyedül szeretne lenni nem jár sehová nem ismerkedik egyszerűen csak elvan otthon senkinek nem mond semmit velünk kapcsolatban csak hallgat,ja és csak hajtja és hajtja hogy mimég együtt leszünk nemsokára stb,szerintetek ez normális vagy csak szar kifogás?

2014. márc. 17. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem NŐ ha nő az illető!
2014. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen a lány akar "egyedül lenni"

én F/24 ő 25 éves

2014. márc. 17. 21:58
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ket ev alatt egyszer sem vitaztatok es utana egybol volt egy nagyobb veszekedes akkor lehet, hogy megijedt kicsit, hogy ilyenbol tobb is lehet.

Ennek ellenere nem tartom helyesnek a viselkedeset. A problemat elol nem elmenekulni kellene, hanem megoldani oket. Jelen esetben le kene ulnotok s megbeszelni, hogy akkor most hogyan tovabb. Mondjuk ha ket ev utan kepes csak igy kijelenteni, egy vita utan, hogy akkor o most egyedul akar lenni az is fura szerintem

2014. márc. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
voltak több viták nagyon féltékeny voltam sokan azt mondták neki is a két év alatt h ők már rég elhagytak volna de ő nem hagyott el meg nem is haragudott pedig csináltam durva dolgokat vele és a mostanival telt be neki a pohár azt mondta..
2014. márc. 17. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Mik azok a durva dolgok? Megütötted? Megverted? Verbálisan megaláztad?
2014. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi ilyesmi! mikor buliztunk vergődtem mindenkire féltékeny voltam világi barátjaira is és ittasan ezt szóvá is tettem
2014. márc. 17. 22:17
 7/8 Költőnő? ***** válasza:
magyarul nem fizikailag de fojtogattad
2014. márc. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez egy nonek baromira visszataszito. Nekem is volt ilyen pasim, akit tehetek ovaintek ettol, mert idovel csak rosszabb lesz.

Szerintem most az a helyzet, hogy nem tudja mi legyen. Szeret, sokaig voltatok egyutt, megszokta, hogy mellette vagy, ugyanakkor ott van az is, hogy betelt a pohar es nem biztos, hogy tul tudja tenni ezen magat.

Hagyj neki idot es teret, ha "zaklatod" attol csak rosszabb. Mond el neki, hogy mennyire fontos neked, de ezt se ugy hogy ugy vegye, hogy erzelmileg probalsz ra hatni s utaan hgyd hogy dontson. Ennyi kb.

2014. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!