Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos amit csinál?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben feljött rám pár kiló, pedig egyébként sem voltam vékony. Sajnos odáig jutottam, hogy már csak egy bizonyos pózban tudunk szexelni úgy, hogy én vagyok alul. Pár napja közölte velem a barátnőm, hogy mostantól addig még csak ki se fogja verni nekem, amíg le nem adok pár kilót, hogy normálisan tudjunk szeretkezni.

Nekem ez elég rosszul esett, és nem is két nap lesz eljutni odáig.. Tudom, hogy csak motiválni akar, de ez akkor is rosszul esik. Szerintetek igaza van, vagy ez már zsarolás?

Nekem most nincs időm sportolni, mozogni sem a munka miatt, de szerinte ez nem kifogás. Ha ő tudja tartani a sportos alakot, akkor nekem is le kell tudnom fogynom.


2021. nov. 18. 12:26
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
66%

Szexmegvonás nem jogos soha. Ennél jobb módszert is találhatott volna.

Igaza van, kifogás. Étkezéstől függ, sportolás csak rásegít.

2021. nov. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem a sporttól tudsz lefogyni, hanem mert kevesebbet eszel, a mozgás csak segít! Ez nem idő kérdése.

Hány kg vagy, milyen magas, látod még a cerkát tükör nélkül? Ha már a szex sem megy, akkor jogos.

2021. nov. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
Étkezéstől függ, számold a kalóriákat szépen és ha nem sportolsz is fog szépen lemenni a felesleg.
2021. nov. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a szex annyi hogy te szétterülsz és a csaj lovagoljon neked élvezésig? Őt azért gondolom kielégíted vagy az is megterhelő fizikailag? Mert akkor nem csoda hogy nem akar masztigépezet lenni.
2021. nov. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van.
2021. nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
93%

Fogyas= 70% etkezes + 30% mozgas. Szoval nem kell eljarnod sportolni, hanem egeszsegesebben etkezni. Kenyeret, peksütemenyeket hagyd el. Egyel sok tojast, csirkemellsonkat, csirke-pulyhahusit, rizst, edesburgonyat es sok sok zöldseget, mindenhez. Paradicsom, uborka, paprika, salata.

Es a sajat magad egeszsege erdekeben szolt rad a parod, illetve mert neki igy nem kellemes a szex, hogy csak mozog, te pedig csak fekszel. Szeretne többet belöled. Nem hiszem, hogy bantaskent mondta, inkabb motivaciokent fogd fel!

2021. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Hány kg vagy, milyen magas, látod még a cerkát tükör nélkül

Nem tudom hány kiló vagyok. 130 felett, addig mér a mérlegünk.

177 cm

Nem látom


Tehát a szex annyi hogy te szétterülsz és a csaj lovagoljon neked élvezésig?

Sajnos nem sok mindent tudok csinálni. Aránytalanul hízok, és nagy a hasam. Semmilyen más pózban nem megy

2021. nov. 18. 12:43
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igaza van. Neki így se nem kielégítő, se nem élvezetes a szex. Minek csinálná akkor?


Ha fogyni akarsz, akkor az étrendeden kell elsősorban változtatnod. Ezenkívül nem létezik, hogy ne lenne napi 29-30 perced testmozgásra. Én minden nap 7-től 16-ig dolgozom a munkahelyemen, utána otthon újítom fel a házat, de így is megvan a napi 20 perc torna.


Valószínűleg troll kérdés amúgy.

2021. nov. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsék már el az emberek ezt a 'szexmegvonás' kifejezést.Ez azt implikálja, hogy alanyi jogon jár a szex.Ez egyáltalán nem igaz.Ha valaki nem akar veled lefeküdni, akkor nem akar.Nem megvonja a szexet.
2021. nov. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
80%
6 Sok rizst ne egyen semmiképp, de amúgy igazad van.
2021. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!