Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam a páromban, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam a páromban, mit tegyek ?

Figyelt kérdés

Mindig mondogatta szeretne külön költözni eddig én nem, de most már én is .

Ezek után ő már nem akar ..

Én viszont meg szeretném próbálni milyen együtt.

Ebből volt egy vitánk és azóta nem úgy viszonyulok valamiért hozzá .

Szeretem, de úgy érzem csalódtam most. Olyan mintha nem szeretne annyira hogy külön éljünk de így összejárogatni meg teljesen jó vagyok .. komolyabbra nem .

Szerintetek jogos?



2021. nov. 18. 20:34
 1/10 anonim ***** válasza:
36%
És mi a gond ? 1:1
2021. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
39%
Szakítsatok, a jóisten àldjon meg.
2021. nov. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Mi van? Csak én nem értem?


Most akkor együtt éltek vagy nem?

2021. nov. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
24%

#3, együttlaktak, érzelmileg màr nem kötődnek, de az ismerős szexre még vàgynak, miközben mindenki új pàr utàn néz.


Deal?

2021. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Szülőknél laknak, és összeköltözésről van szó szerintem.
2021. nov. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én megértem a problémádat, hasonló cipőben járok, bár én mindig is akartam az összeköltözést, állítólag a párom is csak mégsem tesz érte😅 Szerintem ezt muszáj megbeszélnetek, ki kéne derítened, hogy a párod miért gondolta meg magát.
2021. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Ez hülye. Egy mondatot nem tudsz megfogalmazni b+
2021. nov. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit jelent az, hogy "nem szeretne összeköltözni"? Most, félév múlva egy év múlva, soha?


Meg kell beszélni, hogy miért gondolta meg magát, és azt is, hogy pontosan ez mit jelent.


Mi évek óta tervezünk kutyát tartani. Hol én akarom jobban, hol a férjem. Néha van, hogy egyikünk nem tudja elképzelni (stresszesebb, sok munkája van, rokon kórházban), hogy szeretne, de aztán meg ő akarja jobban.


Értsd meg, hogy most épp miért nem akar a párod összeköltözni és könnyebben túlleszel a csalódáson. Esetleg kérj tőle valamit, amivel "érezteti, hogy szeret". Nekem a férjem mindig főz valami finomat, ha rossz kedvem van, mert nem egyezik a véleményünk.

2021. nov. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

Aha értem.

Járogassatok össze és éljetek külön.

Éljetek együtt és járogasatok szét.

Vagy éljetek külön és úgy járogassatok szét,vagy együtt és szét,vagy össze és együtt vagy mittomén,ahogy akarod.

2021. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor eddig te nem szeretted annyira? Gondolom megunta hogy vár
2021. nov. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!