Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél az én helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél az én helyemben?

Figyelt kérdés
Ugy volt tegnap hogy jön hozzám a barátom.Végül mégse jött és ezt az egyik barátjától tudtam meg hogy "mennek ki". oké hogy nincs kreditje de elkérhette volna az egyik barátjától a telt hogy irjon h később kezdődött az edzés bocs nemtudok menni.Aztán este kaptam smst h neharagudjak és h ma jöhet e? Mit irjak vissza? mert őszintén nekem rosszul esett h tegnap még ck szólni se szólt,és h ma jönne e azse biztos.. visszairjam h majd hétfőn találkozunk vagy h jöhet mais?
2011. okt. 22. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy ne fogadd, hogy mérges vagy rá...és mondd meg neki, hogy egy kicsit haragszol azért még rá, nehogy a végén ilyen "nyuszika, akkor b@szd meg a létrát" módon beszólj neki a végén, mert egész hétvégén hergelted magad.
2011. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 DakotaDamon ***** válasza:
Dehát este írt, nem? Hát akkor? Mondd meg neki azt nyugodtan, hogy rosszul esett, és legközelebb szóljon ő, ha nem tud menni, vagy ne csak utólag, de emiatt ne legyél kiakadva. :) Szerintem mehet ma is.
2011. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!