Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fér bele nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele nektek, hogyha a párotok elmegy találkozni a barátaival/munkatársaival, az esetek nagy részében reggel 6-kor ér haza, részegen?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem értem, hogy miért kell mindig inni, ha találkozik valakivel, másrészt miért reggel jön haza? Én azért olyan max. 3-4 fele hazaérek, ha találkozom másokkal. 32 éves emberről beszélünk.

Aggódom is érte ilyenkor, és ezért alig alszom, amikor nincs itthon. Pl. Kimegyek mosdóba 4 órakor, nincs még itthon és nem tudok visszaaludni.

Ma is ez volt. A másik, hogy ilyenkor az egész mai nap kuka, nekem kell minden intézni, mert délután fog felkelni.

Többször beszéltem vele erről, de nincs sajnos változás.



2021. nov. 20. 07:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
32 eves embernem mar szerintem kicsit gaz ilyen. nem mondom, hogy egyszer-egyszer nem lehet elnezni, de ha rendszeresen elofordul, az aggaszto. aludjon aznap ejjel a kanapen es en biztos nem csinalnek meg semmit helyette/neki.
2021. nov. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Miért akarod korlátozni?
2021. nov. 20. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszolónak: engem zavar, hogy matt részegen jár haza, reggel 6- 7 órakor.
2021. nov. 20. 07:50
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk hasonló, de csak a barátom és nemrég jöttünk össze.

Vinne magával az éjszakába, meg a haverjaival várnák azt, hogy vigyek bnőket is.

Nekem nem ilyen az életmódom, nem tehetem.

Ő mrg pont az aki hajnalban jönne.(ami azzal jár hogy se éjszaka nem alszom se nappal a dolgaim miatt es beleuntam)és így eléggé szexkapcsolatos is lesz(lenne) a dolog.


En simán azt csinálom csak, (nem mindig), de kikapcsolom a telot este 10 tol es alszok.

Most nézem tegnap 11 nem fogadott hívásom volt tőle meg azt hiszi pasival vagyok, meg szakitassal zsarolt.(úgyis kibékülünk mert a p.nci meg kell neki)


De végre aludtam es nem éreztem magam ingyenpr.stinak se, aki ejszaka dolgozik. Pláne a nagy semmiert.


Ezzel csak azt akartam mondani, hogy szerintem az ilyen pasikhoz olyan nők vagy lányok passzolnak akik mennek ők is inni, meg marhulni. Nem valók felnőtt komoly kapcsolatra. Meg gyerek mellé meg házasságba.


És 35 felettiről írtam lehet lassan 40,pontosan nem tudom, de nem azok a tata típusok. Jofejek a haverjai is meg minden, ha megtehetném én is mennék velük mondjuk de nem.



Plusz pláne mivel vendéglátós így nagyon sokszor este 10 kor vagy hajnalban végez.


Unom már hogy napi 2 orákat ha alszom miatta

2021. nov. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

2# es kapcsán annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy az én baráom ezért szakított 7 éves kapcsolatával mert korlátozva érezte magát.

Nekem ugy mesél a csajrol hogy olyan volt mint egy öregasszony hol voltal miert nem jottel mikor jössz, es egyszeruen elege lett.(a csaj 12 évvel volt pedig fiatalabb nála)

Szoval nem árt ezt is figyelembe venni ha egy nő átmegy "rinyagépbe", az nem lesz vonzó

2021. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
#4 Az igen, nemrég jöttetek össze és a rózsaszín felhőn való ücsörgés helyett már "beleuntál". Mintha olvastam volna pár válaszodat, mindig felmerül az alkesz, féltékeny párod. Nem unod?
2021. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
33%

6# probáld már azt ki hogy napi 2 orakat alszol.

Ejszaka a parodon dolgozol hajnal 4 ig meg marhultok röhögtök mert csak akkor vagytok egyutt mert ő nappal alszik te meg viszont nappal dolgozol!!


Ő vendeglatos vagy ő is melozik nappal de rengeteget nyomja ejszaka is es ebbe iktatja még be a millio haverját is.

A szeme tiszta véres" olyan szinten kimerult.


Nekem nappal "leesik a fejem"es aludnék a laptop mellett.


Ez ugy elmegy egyszer ketszer de állandóan??


Tegnap inkabb aludtam és kész.

Majd jon ma is úgyis tudom. Megint nem fogok semmit aludni tole.

2021. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%

5: mondjuk nem hinnrm, hogy az ures ‘rinyalasnak’ szamit, hogy egy no nem akarja, h a pasija rendszeresen reggel essen be melle az agyba reszegen, aztan egesz nap patyolgatni kelljen mert szegenyke masnapos.

az egy kulon dolog, ha valaki ratelepszik a parjara es felorankent irogat neki, hogy hol van, mit csinal stb. nem kene osszemosni a kettot.

2021. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
18%

6 es nem alkesz. Nem rolam olvastál az biztos. Pár sörről van szo.

Inkább az van nala hogy állandoan megy millio a haverjq de tényleg rengeteg.

A telefonját ha látnád. Napi 600 hívás, a telefonkonyvében sacc 500 szám.meg stb

2021. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8 en se hiszem persze. De az ilyeneknek nem fog máshogy lejönni csak ugy hogy hisztizel es elege van.
2021. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!