Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fér bele nektek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele nektek, hogyha a párotok elmegy találkozni a barátaival/munkatársaival, az esetek nagy részében reggel 6-kor ér haza, részegen?

Figyelt kérdés

Egyrészt nem értem, hogy miért kell mindig inni, ha találkozik valakivel, másrészt miért reggel jön haza? Én azért olyan max. 3-4 fele hazaérek, ha találkozom másokkal. 32 éves emberről beszélünk.

Aggódom is érte ilyenkor, és ezért alig alszom, amikor nincs itthon. Pl. Kimegyek mosdóba 4 órakor, nincs még itthon és nem tudok visszaaludni.

Ma is ez volt. A másik, hogy ilyenkor az egész mai nap kuka, nekem kell minden intézni, mert délután fog felkelni.

Többször beszéltem vele erről, de nincs sajnos változás.



2021. nov. 20. 07:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
20%

9.vagyok csak a sztori kedvéért.

Neki a teloja ugye 1000 emberrek tele, mindekőzben nekem ilyen hívásaim vannak hogy egy nap beszéltem a főnökömmel meg anyával.

És abbol kulon balhé volt hogy ő ugyan miert nem nézhet a telomba mikor ő még a kódját is megadja.

Most erre mit mondjak neki mégis..?

Azt hiszi pasizom. Meg tegnap pasival voltam mert kikapcsoltam a telot. De mondtam pedig neki hogy csak aludni akartam.

Én arra megyek most hogy vagy lenyeli ezeket tőlem, vagy nem.

Mivel úgysem évek ota vagyunk együtt, majd meglátom mi lesz meg egyáltalán hogy megy ez az egész.

2021. nov. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha 10 évvel fiatalabb lenne, azt mondom, belefér. De így nem. Így is hamarabb halnak a férfiak, nem kell fokozni azzal, hogy iszol, mint a gödény.
2021. nov. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2021. nov. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
20%

"Szoval nem árt ezt is figyelembe venni ha egy nő átmegy "rinyagépbe", az nem lesz vonzó"


Eleve nem lehet vonzó az, aki mellől rendszeresen eljárkálnak, úgy tökmindegy, hogy hogyan reagálja le a kisasszony. :)

2021. nov. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
14: szoval ha a pasi egy bunko erzeketlen gyoker, aki nem tiszteli a masikat es csak a pialason jar az esze, az azert van, mert a no nem eleg ‘vonzo’. fhu de g.cibuta vagy te.
2021. nov. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

"szoval ha a pasi egy bunko erzeketlen gyoker, aki nem tiszteli a masikat es csak a pialason jar az esze, az azert van, mert a no nem eleg ‘vonzo’"


Nem. Az azért van mert a nő hagyja. Akiben nincs mit tisztelni, azt nem is fogják.

2021. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg egyszer hogy elmehetsz e vele. Ha a válasz az hogy nem akkor ott sajnos bajok vannak😬
2021. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pár havonta egy ilyen oké, de nem rendszeresen mert tényleg elmegy a hétvége, nulla program, csak feszültséget szül stb. 😕
2021. nov. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem férne bele egyáltalán. Igaz, a férjem absztinens, szóval elképzelni sem tudnám.
2021. nov. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!