Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó hozzáállás ?

Figyelt kérdés

Azt tanácsolta valaki, hogy ha van pasim, csak azt nézzem, hogy az együtt idő hogyan telik, mennyire kedves velem, ne figyeljem, ne féltékenykedjek, ne törődjek azzal, hogy esetleg miket csinálhat a hátam mögött és kikkel.

Tehat bízzak abban, hogy ha jó együtt, es keresi a társaságom gyakran, akkor jó a kapcsolat es ne akarjam mindenáron “ elkapni”



2021. nov. 20. 16:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem, mi a bajod? Mit akarsz elkapni és miért?

Nyilván, jó tanács, hogy ne menj a másik agyára, de ez miért nem alap?

2021. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha tényleg minden jó akkor valóban felesleges féltékenynek lenni, de azért szerintem sosem árt ébernek lenni.
2021. nov. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát csak bízz benne és kész :D amíg nem ad okot az ellenkezőjére.
2021. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok éber. Ha átvert, elküldtem. Nyilván. De nem nyomozok, nincs erre energiám. Aki menni akar, menjen.
2021. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nyomozni.
2021. nov. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 3as írta. Tök fölösleges kajtatni utána, mint a vadászkutya. Csak rontasz a kapcsolaton és a saját lelki egyensúlyodon, miközben a párod is rombolod. Teljesen fölöslegesen.

Ha megcsal, megcsal akkor is, ha ott lihegsz a nyakába. Bizalom nélkül teljesen fölösleges a kapcsolat.

2021. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

6 os, így van, ha meg akar csalni, úgyis megcsal, ha a nyakába lihegsz is.

De hogy derül ki így, hogy megcsal? Ha folytat titkos szexkapcsolatot, amit nem akar az orrodra kötni, de tudtod nélkül osztozkodol rajta ?

2021. nov. 20. 17:10
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha mással is szexel, akkor azért a viselkedése is változni fog feléd, pl így lehet észrevenni.
2021. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%
Az biztos h fog változni a viselkedése. Amint megváltozik egyik fél viselkedése ott tuti valami baj van. Nem minden esetben megcsalás, rá kell kérdezni… én pl úgy jártam h egyszer csak már nem szexeltünk olyan sűrűn mint előtte és láttam h nem kíván ,megkérdeztem 50x mire kinyögte h az a baja h felszedtem pár kg és ha nem adom le kidob 😆 btw fog.gátló miatt lett a hízás amit miatta szedtem, utána pedig ilyennel jött…jól esett ☺️
2021. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy más iránt kezd érdeklődni, veled már nem lesz ugyanolyan kedves és figyelmes, mint előtte.
2021. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!