Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, ha a barátnőm mellett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha a barátnőm mellett az ex barátnőmre is gondolok időnként?

Figyelt kérdés
Pl. ma is eszembe jutott és felelevenedett, hogy milyen jó is volt együtt stb... Sztetek ez baj?
2010. szept. 4. 21:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
igen,mert még ezek szerint hiányzik neked.
2010. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit hiányzik. :S De ettől még imádom a jelenlegi barátnőmet.
2010. szept. 4. 21:51
 3/14 Captain Frájer ***** válasza:

Sőt az is hatalmas probléma, hogy egyáltalán gondolkodsz!


Miért lenne probléma? Ha voltak jó idők, akkor arra szívesen fogsz emlékezni. Nem probléma, mert úgyis nagy valószínűséggel a mostani pároddal is fogtok olyan szép emlékeket gyűjteni, mint az exeddel tettétek.

2010. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem baj. Ha jó nők voltak és szép emlékek kötődnek hozzájuk, plusz jól is néztek ki, akkor gondolj rájuk életed végéig és ne felejtsd el őket soha.
2010. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez qrva nagy baj fiam kösd fel magad
2010. szept. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te nem az én exem vagy?
2010. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
neked baj lenne ha a barátnőd ugyanígy gondolna az expasijára?
2010. szept. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is hiányzik még neked:) Időt kell hagynod, h vmi lezáruljon és egy másik megkezdődjön... addig szerintem ne szakíts a jelenlegi barátnőddel, hacsak nem ébredsz rá, h inkább az exbarátnődet szereted még mindig:)
2010. szept. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nekem baj lenne, ha a barátnőm az expasijára gondlna, még az a szerencse, hogy nem volt expasija. :D


Szakítani nem fogok a barátnőmmel, mert imádom és az eybarátnőmmel pedig nem kezdeném újra soha.

2010. szept. 4. 23:01
 10/14 anonim ***** válasza:
miért szakítottatok a volt barátnőddel? én is voltam hasonló szituban... 24/F
2010. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!