Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alla Bársony kérdése:

Annak mi az oka ha a nő mindig csak kicsivel a találkozó előtt szól hogy találkozni akar amikor már nem érnék oda?

Figyelt kérdés
2021. nov. 21. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

A: szívat

B: igazából nem akar találkozni

C: ő se tudja előre, mikor nincs otthon a pasija

2021. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem vagy neki igazán fontos. Ez olyan, mint a legújabb mozifilm, meg a Reszkessetek betörők századik ismétlése. Az egyik van olyan fontos, hogy napokkal előre tervezel érte, a másik meg ha épp megy a Tvben amikor bekapcsolod, akkor megnézed, de amúgy nem tervezel érte.
2021. nov. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
0%
#1es vàlaszàt minuszolnàm az utolsó lehetőséggel és úgy dobnàm a közösbe 😂
2021. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bozonytalan abban hogy valobqn talalkozni akar e.

Napkozben elfoglalt nem tudja mit akar pl estére. Este meg bevillqn neki hogy veled jo lenne tal

2021. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*bizonytalan
2021. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

tesztelés


nekem is volt ilyen, gondolom tesztelgette mennyire ugrok


hát semennyire!

2021. nov. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is öreg vagyok már bohócnak... 🤡
2021. nov. 21. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!