Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kirúgatta az exemet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kirúgatta az exemet a munkahelyéről, és ezért nagyon haragszom rá, szerintetek jogos lenne ha szakítanék vele?

Figyelt kérdés

Sajnos az exem nem igazán tudta magát túl tenni azon, hogy szakítottam vele, ezért mindig hülyeségeket terjesztett a hátam mögött rólam/rólunk a párommal, illetve kémkedett utánunk a közösségi oldalakon. Olyanokat terjesztett rólam, hogy ilyen meg olyan k*rva vagyok, hogy a pasim egy mindenkinek letérdelő csics*a, stb.


Kértem a párom, hogy ne csináljon semmit, hagyja rá a dolgot. Viszont középvezetőként dolgozik egy nagy multinál, és elég sok embert ismer, gondolom így jutott el az exem munkahelyéig is, ahonnan valamilyen úton módon de kirúgatta az exemet.


Mivel az exem barátai, meg az én barátaim közösek, ezért így értesültem a dologról, először el sem akartam hinni, de amikor este beszéltem a párommal, és rákérdeztem, hogy ő volt-e, csak nevetett, hogy hát majd most meglátjuk, hogy a híd alól is ilyen nagy szája lesz-e az exemnek, éshogy sok sikert neki ahhoz, hogy találjon valami új helyet.


Amikor rákérdeztem, hogy miért csinálta ezt, akkor csak annyit mondott, hogy a rossz k*csög addig járt a kútra, ameddig el nem tőrt, és,hogy ha megverte volna az exem akkor sokkal rosszabbul járt volna .


Én értem, hogy zavarta a barátom férfiasságát az, hogy az exem hülyeségeket terjesztett rólam illetve rólunk, de szerintem kirúgatni valakit, játszani a megélhetésével valakinek egy ilyen instabil világban nagyon tróger dolog, és ha engem nem zavart, hogy valaki hülyeségeke terjeszt rólunk, akkor őt sem kellett volna zavarnia.


26/L


2021. nov. 22. 19:23
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
51%

Jól tette :):) engem meg a suliban cseszegetett egy gyerek én meg onnan rugattam ki utána meg csinált egy vállalkozást és én ugyanabban az utcában csináltam neki konkurenciát, csak nekem nem kellett a nyereség :)


Hát nézd, párod nem megverte hanem uriemberesen rendezte. Becsülöm érte

2021. nov. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
91%
Kérdező, gondolkozz el azon, hogy mindkét férfit te választottad.
2021. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
94%
Ez az #12. Két szemét pasival egymásután összejönni elég furcsa véletlen.
2021. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem jól tette ezt a párod. Elég gáz, hogy te a végtelenségig elnézted volna, hogy rágalmaz titeket.
2021. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 Noren1989 ***** válasza:
71%

#5el értek egyet.


Emellett hozzàtenném, h exedet bàrki feljelentette volna a helyedben. Pàrod lehet, h megúnta, h erre vàrjon és lépett.

2021. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
78%
Olyanokat terjesztett rólam, hogy ilyen meg olyan k*rva vagyok, hogy a pasim egy mindenkinek letérdelő csics*a, stb. - én rúgattam volna ki, nem hagytam volna a pasimra a dolgot.
2021. nov. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
69%
Gondolkodott volna a megélhetésén, mielőtt rágalmazott volna. Az a baj manapság, hogy mindenki pofázhat bármit következmények nélkül. Szép dolog a szólásszabadság, de azért vannak határai: például a másik ember becsülete, a jó hírnevéhez való joga, stb. Nagyon is jó, hogy ha ez nem marad következmények nélkül.
2021. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
56%
jelenlegi barátod is ugyan olyan xarházi mint az exed, csak a jelenleginek hatalom is van a kezébe amivel simán vissza élt..
2021. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
67%

Mik ezek a válaszok?


Csicska gyerek arcoskodik, a mostani helyre teszi, erre a lány és több válaszoló szerint a mostani srác a féreg?


Buta nők.

2021. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
35%
erről az jut eszembe amikor 2 rossz gyerek össze verekszik a suliban és az egyik alul marad.. a befolyásos szülő kirúgatja a rossz fiát helyben hagyó gyereket.. hol itt az igazság ?? kérdem én !
2021. nov. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!