Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradjak Vele vagy most már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak Vele vagy most már végleg felejtsem el? Én 18, Ő 19.

Figyelt kérdés

Elég hosszú lesz, de remélem valaki elolvassa és tud adni tanácsot. Tudom, h a döntést végül nekem kell meghoznom, de légyszi segítsetek tanácsot adni!

A barátommal 8hónap együtt járás után szakítottam, mert nem volt velem őszinte 3(nem súlyos)dologban, és sokat vitatkoztunk. (Ekkor úgy tudtam nem csalt meg)Mikor szakítottam vele, ittasan utánam jött, mondta, h mennyire rossz neki és kellek neki és szeret stb... de akkor ugye én elhajtottam, mert ugy gondoltam, hogy nekem nem kell ez a kapcsolat... 2és fél hónapig nem is beszéltünk egymással, csak köszönés. Tegnap este ahova szoktunk járni, kocsmába:P, néztük egymást és végül kimentünk beszélgetni... de ugye akkor ittasak voltunk... és nem beszéltünk komoly dolgokról. Nálunk aludt, de nem volt semmi olyan, csak aludtunk :) És ma mondta, hogy majd beszélünk és, hogy kellek neki.. Ma reggel beszélgettünk, megtudtam, elmondta, hogy megcsalt még a kapcsolat elején, de csak smárolás volt, és nagyon az elején volt.


Szerintetek van esély ezt folytatni? Igazából félek, hogy megint hazudni fog... megkérdeztem ugyan tőle, ma, hogy bízhatom-e benne és azt mondta, h igen... Én szeretem... Szerintem ő is engem...


Most ez után ha együtt maradunk, hogyan viselkedjek? Mit tegyek? Ugye most úgy van, h megint együtt vagyunk... Mi a véleményetek?


Köszönöm annak, aki elolvassa és segít!


2008. dec. 13. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem ebből úgy tűnik, hogy megbánta amit tett. Szerintem össszejöhetsz vele újra, bár természetesen ezt te tudod, én nem tudom pontosan az előzményeket, stb. A lényeg hogy szerintem megbánta. Sok sikert!


ravafufu

2008. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy válaszoltál! :)


Várom még a meglátásokat... :)

2008. dec. 13. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha ennyire szereted és ő is téged...egy ilyen tette miatt még ne mard el magad mellől!! Egy 8 hónapos kapcsolat többet ér minthogy egy csók miatt véget érjen ,főleg ha ekkora a megbánás benne...és ennyire bizonygassa h kellesz neki!! sztem nem kell máshogy viselkedned nem tudsz úgy tenni mintha nem történt volna semmi!! csak próbálj boldog lenni...:)
2008. dec. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 alkoholista között mindíg olyan széééép a szerelem :D tudom hogy gonosz vagyok, és nem mondtam komolyan... de ha már gyakran jársz kocsmába az nemjó...
2008. dec. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm!!! :)


Te, utolsó válaszoló :P Én nem vagyok alkoholista :P :) Viszont a kedves párom nagyon is az :P Amúgy Én nem nevezném gyakorinak a heti 1x-i kocsmázást :P :)

azért köszönöm a te válaszod is! :)

2008. dec. 13. 14:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Maradj vele, adj neki még 1 esélyt ;) Ha ennyire nem akad le rólad, akkor szerintem tényleg szeret téged.
2008. dec. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!