Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy azt mondom a páromnak, hogy nem mehet ottalvós buliba?

Figyelt kérdés

A párom már 4 éve jóba van a barátaival akik lanyok es tobb kevesebb dolog mar a mi kapcsolatunk elott. Es ottalvos buli lenne, ahol ugye nem aludnanak csak egesz ejszaka ott lennének. Es ez engem rettentoen zavar. Elmenni nem szeretnek mert nem igazan vagyok joba a barataival.

Talalkozhat veluk, ezt nem tiltom meg csak legalabb ne legyen ottalvos.

Bízom a paromban, tudom hogy nen csalna meg de akkor is rossz belegondolni hogy volt koztuk valami es ott lennenek egesz ejszaka. Tulajdonképpen a barataiban nem bizom.

Ti megengednetek? Vagy mit tanacsoltok mit tegyek?



2021. nov. 24. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, jól értem, hogy ezek a barátok mind lányok? Nincsenek is srácok, még a csajok párjai sem?
2021. nov. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha bízol benne akkor mi a gond? Félredugni nappal is lehet.
2021. nov. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Csak egyedülálló lányokkal lesz a párod?

Ha mindenképp menni akar, menj el velük vagy beszéld meg vele, hogy te ezt nem szeretnéd.

2021. nov. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

A pasid nem a gyereked. Igy megtiltani nincs jogod. Meg hulyen venne ki magat. Kb az anyjanak nezne.


Menjen ha akar. De itt az a kerdes,h Te miert nem mesz ilyen hazibuliba fiu baratokhoz? Tessek osszeroffenteni ilyen baratokat!


A parkapcsolatok ma mar arrol szolnak,h mindenki megy ,amerre lat.


Ha korlatozod,ugyis kirug elobb utobb.


Egyebkent meg,ha olyan jo baratok,akkor nappal egy masik alkalommal miert is ne tudna megcsinalni vmelyik csajt?

A pia hatasa? Felnott mar? Akkor donteskepes. Tud magara vigyazni.


N

2021. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem kellene nem megengedni, mert mi nem érezzük magunkat jól egy olyan helyzetben, ami tudjuk, hogy a párunknak szorongató vagy kellemetlen. Ha tudom, hogy otthon ő nem tud nyugodtan aludni vagy szomorú, akkor nem megyek, mert a szórakozás csak akkor szórakozás nekem, ha nem okozok vele másnak fájdalmat. Ezzel nem ér természetesen visszaélni, de nem is gondolom, hogy nálunk erre lenne jel, mindenről őszintén beszélünk és közösen döntünk.


Amúgy én vinném magammal a párom ilyenkor. Fel sem merülne bennem, hogy kivonjam a buliból és nem is barát a szememben az, aki azt mondja, hogy az az ember nem jöhet, akivel hosszú ideje együtt vagyunk.

2021. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
54%

Hát ismerjük a női természetet...most, hogy a barátodnak van barátnője, azonnal felértékelődik a szemükben és nem kizárt, hogy rámozdul az is akit azelőtt hidegen hagyott.

Igen ismerem ez szar ügy, mert ha aggódsz, meg nembízol benne akkor te vagy szemét, de ha meg elengeded, akkor is te fogsz szenvedni egész éjjel kétségek közt, hogy vajon mi történik ott. Nem lehet nyerni, mindenképp vesztesként jössz ki belőle.

2021. nov. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%

Szóval a párod egy egész éjszakát olyan, csak női társaságban akarja tölteni, ahol a jelenlevőkkel már kavart vagy esetleg dugott is?

Viccnek jó.

2021. nov. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Nem normális. 4-est lepontoztátok,pedig jót írt. Miért is kéne a te engedélyed? Ti nők is felháborodtok az ellenkezőjén. Elmúlt 18. Szabad ember.
2021. nov. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

#8: Te mit szólnál, ha a csajod reggelig férfiak között bulizna, olyanok között, akikkel már kavart régebben?

Igen, nem kell engedély, de akkor maradhat is azután velük ott, mert vissza nem jön.

2021. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Kezdjük azzal, hogy akivel valaha több volt köztünk, mint barátság, az többet soha nem lesz a barátom. :D A többit már nem is folyatom.
2021. nov. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!