Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy ezek kiábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ezek kiábrándultsagot okoznak?

Figyelt kérdés

Nem tudom Másnál okoz e kiábrándultságot de nálam igen.


Ami zavar mert en ilyen vagyok ő meg szinte az ellentétem.

Pl:

Én ha haza jövök nem leulok és mintha nem lenne semmi tennivaló nyugiban órákat mobilozok..

Vagy nem tudok úgy lefekudni hogy ne mosogattam volna el

Tudom mit kell megcsinálni ha fáradt vagyok ha nem, mindent elteszek a helyére ha nem kell,

Nem nézem hetekig a rendetlenséget stb..


Annyira kezd zavarni hogy barátnőm az ilyenekre nem annyira figyel..simán elől vagy a földön hagy hetekig dolgokat..kicsit se házias és gondoskodó csak mobil legyen..


2021. nov. 25. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem unod még?
2021. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

A lakás van értem, és nem fordítva.

Van ami megvar holnapig.

Gondolom dolgozik és azért faradt! Nem kell mindig a toppom lenni vannak napok amikor az ember igenis örül, hogy végre lazíthat az otthonában.

2021. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen de nem állandóan. Mert ha megkerem mikor mondjuk látom ráér vlmire akkor majd megcsinálom a válasz, ez persze nem következik be és amikor újra szólok neki érte ogy mikor csinálja meg akkor jön a nem érek rá és nincs időm szöveg ..
2021. nov. 25. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg már a kèrdèseidet untuk meg. Èvek óta ezt csinálod, de a szakításhoz már nincs gerinced.
2021. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy azért, mert ő dolgozik két helyen és fáradt, te meg csak be vagy jelentve anyád boltjába, de 0-24 ráérsz fhoshni a kérdéseket gyakorira.

Amúgy minek csinálja meg? Múltkor nekiállt, akkor meg az volt a bajod. Te meg ezt élvezed, hogy van kire panaszkodni. Olyan vagy, mint a szomszéd nyanya, aki 42 éve él a férjével, és minden nap, mindenkinek elsírja, hogy mekkora mocsok.

2021. nov. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!