Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hazudtam a barátomnak arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a barátomnak arról, hány pasival feküdtem le. Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk elején beszélgettünk erről, és amikor megtudtam, hány nővel volt, nem akartam, hogy tapasztalatlannak nézzen, ezért többet mondtam. Erről, akárhányszor szóba került, végig következetesen hazudtam. Nemrég viszont eljegyzett, és nem vagyok biztos benne, hogy tudok erről örökké hazduni neki. Ti bevallanátok? Hogyan?
2021. nov. 27. 12:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, mert mi nem is tudjuk egymásról. Mit számít? Meg miért kéne erről örökké hazudni, annyiszor szóba kerül? Emlékszik még egyáltalán mit mondtál neki erről?
2021. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyáltalán miért hazudtál? Nem kellett volna.
2021. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Miért kerül ez mindig szóba?
2021. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha téged zavar, akkor mondd el neki az igazat.
2021. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%
Én mindig azt mondom, hogy kb 40 nővel voltam, valójában csak 10-el.
2021. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

5-ös:


Akkor nagyobb is a pofára esés, ha nem vagy jó az ágyban. :D

Meg valahol kellemetlen is… Valakinek 2-3 partner is elég, hogy jó legyen.

2021. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
40%
Nekem 10 elég volt
2021. nov. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Ez visszatérő téma nálatok? Furcsa.

Mivel kevesebbel voltál, mint amit mondtál neki, szerintem nem lenne nagy érvágás, ha bevallanád. Ellenkezője okozhatna problémát (pl. 5-öt vallottál, de 25 volt).

De igazából, hazugság az így is hazugság; ha elmondod lehet más dolgokat is megkérdőjelez amiket mondtál neki. Szerintem egyszerűen ne beszéljetek már erről a témáról, de ha téged nagyon zavar, akkor mond el.

2021. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mondanék neki semmit. Most vele vagy, ez a fontos, nem?

Nem is szeretem, ha valaki nekiáll témázni róla, hogy előttem mennyit, kit, hogyan… mi a f@sznak, ha én vagyok ott vele abban a pillanatban?🤷‍♀️

2021. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amit 11-es ajánl, az még cikibb lenne, pláne, ha akkor sem állna fel. Akkor tényleg tudna mire alapozni.
2021. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!