Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lenéznéd a párod ( nőként)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenéznéd a párod ( nőként) emiatt?

Figyelt kérdés

Ha a pasid sokmindent kapna a szüleitől. Legyen az ruha cipő vagy mindennapi dolgok.


Szoros a kapcsolat a családommal. Kérés nélkül vesznek nekem dolgokat, sokszor nem is tudok róla. Nemcsak én hanem mivel együtt élünk barátnőm is kap sokmindent.


Viszont én ha már kapok dolgokat akkor a pénzt felreteszem, így jól tudok spórolni. Dolgozunk mindketten amúgy, megvehetném én is de hiába szóltam hogy majd megveszem ha kell, nem értik meg és megveszik.


Olyan szemrehányóan beszélt erről barátnőm hogy én nem veszek dolgokat mint ő,mert megkapom. De úgy csinál mintha neki ez olyan rossz lenne ő is ugyanúgy sokmindent kap szüleimtől..csak ő sokszor megveszi hiába mondták hogy vettek neki..


2021. nov. 29. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Öreg, itt már mi is lenézünk téged, évek óta. Szóval ja.
2021. nov. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen! Felnőtt embert nem ruháznak a szülei, még az sem valószínű, hogy az ízlését eltalálják. Ezt az emberek 99%-a még kamaszkorban leállítja, nemhogy akkor, amikor külön él.
2021. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy nézném le emiatt. Ez hülyeség.
2021. nov. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem nézném le, de valóban furcsa, hogy egy felnőtt férfinak a szülei vesznek meg ilyen dolgokat, hiszen már nem vagy gyerek
2021. nov. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Én páromnak is rendelt az anyja múltkor pulcsikat. Nekem rendelt egy kabátot. Nem engedte hogy kifizessem. Sokszor van hogy hoz át kaját hogy fagyasszuk le. Hozzá teszem mi is főzünk, de jó néha csak a fagyóból előkapni valamit. És én amúgy sem szeretek pazarolni, szóval szívesen fogadjuk. Ha az anyukája ettől érzi jól magát hogy segíthet, és adhat, nem fogom ezért leszidni. Az én anyukám is ilyen volt🖤
2021. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%

Én életemben először itt, a Gyakorin találkoztam azzal, hogy 16 évesen dolgozni, 17 évesen elköltözni, meg gyűlölni a szülőket.

Nekem és a környezetemben mindenkinek, természetes, hogy segítik egymást a szülők és a gyerekek.

És igen, ha kell, nem ciki a szülőkkel lakni sem.

2021. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

#6 ezzel én is így vagyok. Sok fura ember gyűlik itt össze.

Én 30 éves vagyok, apukám mai napig segít anyagilag, ha szerinte szükségem van rá. Nem kérek tőle soha semmit, de ő ettől érzi jól magát, plusz megengedheti magának.


Hacsak a szülők nem szegények, akkor az a természetes, hogy a felnőtt gyerekeik sem válnak hirtelen levegővé számukra.

2021. nov. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelezném a kommentelőknek, ha 1-es nem lett volna világos, a kérdező híres itt. Csak a seggét nem nyalják ki a szülei!

Ebből a gondoskodásból a barátnője nem kér, és jogosan. Gyakorlatilag az ágyba is befeküdnének helyette, ha tehetnék.

2021. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézném le, de tényleg gyerekes lenne. A nagyobb baj, hogy nekem ne vegyen senki semmit, amit nem kértem.
2021. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 peca1000 ***** válasza:
50%

Ha kap az asszony valamit, és nem kell neki, adja el, ajándékozta tovább, vagy dobja ki.


Én is ezt tettem.

2021. nov. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!