Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem tudok vele dűlőre jutni?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni a történetem. Szóval arról van szó, hogy sokszor úgy érzem a barátom hazudik nekem. Most például azért nem találkoztunk, mert az egyik családtagja állítólag beteg. De úgy érzem hazudik, mert előtte meg azt írta, hogy akkor találkozhatunk ha jó kislány leszek. Azon vesztünk össze, hogy ő sosem akar velem közös programot csinálni, csak nálam aludni, és szexelni, tvt nézni.

De nekem több igényem lenne kinti programokra is. Ő sokszor nálunk alszik, de magától nem hívna el egy vacsorára, vagy akár csak pizzázni sem.

Ilyenkor mindig az exeimmel jön, hogy ők sokkal kevesebbet tettek meg értem, mint amennyit ő értem. Meg hogy nekem olyan nagy igényeim vannak, hogy nekem egy gazdag férfi kellene, és hogy egyedül fogok maradni, mert ezzel a viselkedéssel senkinek sem leszek jó. Én érte sose tennék meg semmit, és nem is szeretem, legalábbis ezt ő mondja.

Aztán hirtelen vált ilyenkor, mintha mi se történt volna, és leírja sose szeretett még úgy senkit, mint engem.


2021. nov. 29. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy olvasom, szexre jó vagy, másra nem. Nem gyanús a dolog? Picit írok Neked, hogy szeretlek és már mehet is a szex?

Gondold át a dolgot, mit ad neked és te mit adsz! Te mit szeretnél és ő mit szeretne!? Én itt elég nagy ellentéteket vélek felfedezni.

2021. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

"Ilyenkor mindig az exeimmel jön, hogy ők sokkal kevesebbet tettek meg értem, mint amennyit ő értem."


Okos férfi. Ha annyi jóvolt akkor, legyen jó most is. Jól csinálja.

2021. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

1. Sajnálom de csak szexre kellesz neki?

Az nem lehet hogy csak a kapcsolat pozitív része kell neki? Miért kell úgy beállítani az ilyeneket mindig mintha csak a szex kellene nekik?

2021. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, ez az a bizonyos helyzet, amikor a ghostingolás (szó nélkül teljesen eltűnni a másik életéből) helyénvaló. Ha nekem, névtelen-arctalan idegennek nem hiszed el, olvass utána a bántalmazó kapcsolatok jellemzőinek. Ha nyíltan szakítasz, jobb esetben elkezd majd ígérgetni, könyörögni, netán öngyilkossággal fog fenyegetőzni ez a díszpinty. Rosszabb esetben téged fog életveszélyesen megfenyegetni. Ezért lenne jobb szimplán felszívódni. Törlöd, tiltod mindenhonnan, nem szólsz hozzá egyetlen szót sem.
2021. nov. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Dobd ki minél hamarabb, mert te komolyan gondolod, ő meg csak szexet akar. Ha sokáig maradsz vele, elveszted az önbizalmad, önbecsülésed, és végül azt fogod hinni hogy rajta kívül tényleg nem lennél jó senkinek.
2021. nov. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Neked valami mentális problémád van, hogy hetente kiírsz erről egy kérdést? Olvasd el az eddigi 200 kérdésed válaszát. Ugyanaz most is. Szívesen.
2021. nov. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is írtak mar ilyet mint utolsó:D


Kérdésre: egy férfi alapbol nem akarja magát ugy érezni aki kevés a nőnek. Ha lecseszed hogy semmit nem tesz érted azzal bűntudatot keltesz es az dacot vált ki, mert ő nem akarja rossznak látni magát.


Valami mas módját találd ki annak hogy mit tehet meg érted, ami neki is tetszik. Ha nem akar programokra stb re menni azt ne erőltesd.

Hanem kerj pl segítséget megjavítani ezt azt vagy bármi más.


Senki nem akarja a kapcsolatban úgy érezni magát hogy ő a sz.r.

2021. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!