Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Ki volt hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Ki volt hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az a problémám hogy lassan 5 éve vagyok együtt a barátnőmmel és sokszor más nőket kívánok, más lányokkal flörtölnék stb.

Egy jó ideje nem igazán ad magára pl.: nem borotválja olyan gyakran olyan szép simára a lábait nem annyira szőrös , de azért látni és kicsit taszít engem.

Tetszik ha egy nőnek megvannak csinálva a körmei mind az ujjain mind a lábujjain, de ő azokat se festi ki.

Van hogy ha el megyünk vásárolni és képes pizsamába vagy valami otthoni munkás ruhába, ha vacsorázni megyünk akkor is.

Én azért férfi létemre sokkal jobban adok magamra, bárhova el megyünk fel öltözök normálisan, parfümöt használok stb. ő meg mintha kertészkedni menne vagy nem tudom...

Egy héten kb 3x találkozunk együtt alszunk, szex, stb. Mikor közlöm vele hogy borotválja le ott lent és a lábait is akkor még ő van megsértődve.

Szeretem meg minden de ez annyira nagy kérés lenne hogy kicsit jobban adjon magára ha meg felhozom akkor rögtön az van hogy keressek más csajt?!

Szeretem ha egy nő igényes magára es szerintem ezzel nem vagyok egyedül.

Felhozni már ezeket nem is akarom neki mert csak veszekedünk, de ezek miatt már van hogy az ágyban is alig kívánom, nem indít be hogy kicsit szőrös a lába és ha simogatom akkor szúrja a kezemet, pedig gyönyörű nő nem is értem miért ilyen igénytelen... Valaki volt hasonló helyzetben a barátnőjével?

23F



2021. nov. 18. 18:09
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
78%
Pizsamában megy vásárolni?
2021. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
84%

Azt hiszed, hogy minden nő örökké szőrtelen, manikűrözött, és mindig ki van öltözve?

Álomvilágban élsz! 1-2 nap múlva pont úgy néznek ki, mint a barátnőd. Ideje felnőni...

2021. nov. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 A kérdező kommentje:
Ideje felnőni? miről beszélsz? Ilyen nagy kérés hogy egy nő adjon magára?
2021. nov. 18. 18:32
 4/45 anonim ***** válasza:
83%

"Én azért férfi létemre sokkal jobban adok magamra"

Borotváld te is a lábad napi szinten.

2021. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
57%

A folyamatos borotválás engem is idegesített mindig. Megvágtam magam, jobban be is gyullad a tüsző mintha gyantáznám volna. Mert létezik gyanta is amivel 3 hétig szőrtelen lenne. Én azt csináltam évekig. Ha mégis előjön pár szál akkor borotva, de komolyan kb 1,5 hétig semmi, utána is csak fele annyi mert nem egyszerre nő vissza. 3 múlva meg lehet ismét gyantázni. De már léteznek IPL villanófényes otthoni készülékek is akinek telik rá.

Ápolt köröm az valóban szép, de nem mindenki szereti a lakkot sem a műkörmöt. Utóbbi nekem akkor se kellene ha ingyen csinálnák. Lakk viszont ápolt kinézetet ad sokszor ha szépen van kifestve, hát nem tudom. A legtöbb nő akit ismerek legalább színtelent de azért használ. Nem igénytelenség az se ha nem használ.

Mondjuk a pizsamás meg a többi dolog összességében nekem azt jelzi hogy nem is akarja törni magát. Én gondolkodás nélkül olyanra borotválatlam lennt amilyenre ő akarta mert végülis ő nézegeti :) Ez szerintem nem az a szerelem amibe ő energiát akar belefektetni. Mert ha még akarok tartani valakit akkor odafigyelek ilyenekre. Talán elfáradt ez a kapcsolat és újat kellene keresetek mindkettőtöknek.

2021. nov. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 Noren1989 ***** válasza:
12%
Tartasz mellette màsikat és szvsz.
2021. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
78%

"Én azért férfi létemre sokkal jobban adok magamra,"

Azt a mindenit, annak ellenere hogy farkad van, nem vagy retkes es budos, na ez a nem semmi, mert ugye ferfi=igenytelen, ezek szerint:D

2021. nov. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem teljesen jogos amit írsz, borotva helyett létezik más opció a szőr eltávolítására, nem értem ezt a vinnyogást miatta én is borotválkozom 2 naponta és nem haltam még bele 😃

Műköröm helyett pedig körömlakk a legegyszerűbb, a ruhás dologra pedig csak annyit tudok írni, hogy ferfirol vagy nőről legyen szó alap, hogy nem szoszos melegitobe mész ki az utcára hanem szépen, igenyesen felöltözve.

De ettől még nem kéne megcsalni a párodat mert az gusztustalanabb mint ezek a dolgok amiket leírtál

2021. nov. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%

közlöm vele hogy borotválja le ott lent és a lábait is akkor még ő van megsértődve. - nem csodálom, mi az, hogy közlöd?


Szeretem meg minden de ez annyira nagy kérés lenne hogy kicsit jobban adjon magára ha meg felhozom akkor rögtön az van hogy keressek más csajt?!

Keress! Mind a kettőtöknek jobb lesz.

2021. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Többször megkértem már rá akkor veszekedés volt, szerintem nem nagy kérés hogy menjen át rajta gyorsan borotvával, szerintem egy nőnek ne legyen szőrös a lába. Azért keressek más nőt mert megkérem hogy adjon magára egy kicsit többet?
2021. nov. 18. 21:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!