Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam egy sráccal mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam egy sráccal mert mindig csak akkor számítok ha szakítok vagy más is udvarol. A kövrtkező is ilyen. Szakítsak megint?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem lett abbol hogy amikor nyugis a kapcsolat abszolut nem törődik velem, hanyagol es jóformán csak használgat. Mintha nem is szeretne.


De akármikor valaki udvarol vagy bármilyen okból féltékeny akkor meg tesz értem, lehozza a csillagokat, hősszerelmes.


Örültem hogy vége, szakításnál is ezt csinálta.


Erre az utánalevő is ilyen.

Amig ott vagyok szeretve neki, várom, hiányzik, azt kapom lassítsunk a tempon még nem tudja mit akar stb.


De ha van más akikkel beszélek vagy hajtqnak rám, már meg olyanokat mond hogy többet kellene együtt lennünk, meg be akar mutatni itt ott ennek annak, meg kéri mutassam be neki a barátaim hogy ne marcangolja a féltékenység.


Most megint szakítsak?



2021. dec. 4. 07:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
2021. dec. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
De miért akkor értékelnek mikor elveszítenek, vagy rezeg a léc?
2021. dec. 4. 07:48
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell tudni. Te ismered. Több oka lehet. Nem vagy elég izgi vagy ő nem az. Szerintem te választod a pasit.
2021. dec. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fura hogy újra meg újra ilyeneket fogsz ki?
2021. dec. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Normál esetben ő így viselkedik, olyankor változtatt viselkedésén, ha valamit el akar érni. Ha neked ez kevés, akkor bizony lépned kell és keresni tovább.
2021. dec. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert igazából az ilyenek nem szeretnek, nem szerelmesek igazán beléd. Csak a férfi egojukat bántja ha nem rajongod körbe.
2021. dec. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Jo.

Ismerkedem mással.

2021. dec. 4. 08:56
 8/20 A kérdező kommentje:

Nem én választom a pasikat hanem ők engem.

Nekem nincs választásom.

Aki udvarol akinek tetszem csak azokkal ismerkedek.

2021. dec. 4. 08:56
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt szerintem az lesz a probléma, hogy nem tudsz egyedül lenni.

Én egy éve vagyok egyedül, és tény, hogy már nagyon szeretném, ha szeretnének, ettől függetlenül nem fogok fejest ugrani semmibe sem.


Oké, hogy a pasik választanak téged, de nem kötelező ám mindegyikkel elmenni.

2021. dec. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
8# Lehet érdemes változtatnod ezen a hozzáálláson, mert mindig rossz férfiakat vonzol be. Van választásod, semmivel se vagy kevesebb, mint egy férfi, ugyanúgy jogod van flörtölni, azzal ismerkedni, akivel szeretnél!
2021. dec. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!