Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok harcba párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok harcba párommal mert makszimum 20 fok van télen ithon és sokszor nyitott ablak alszok mert nem bírom a meleget ő meg ezért folyamatossan panaszkodik?

Figyelt kérdés
mindig azt mondja fázik mondtam neki öltözzön fel melegen ezen meg megsértődik. mondtam is neki ha neki 20 fok hideg akkor kicsukom az erkéjre akkor majd meg látja mi a hideg
2021. dec. 5. 18:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! A meleg és a helyesírás a gyengéknek való.
2021. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Szegényke, sajnálom a párodat.
2021. dec. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy ezen kívül minden rendben van a kapcsolatotokban?

Próbálj meg kompromisszumra jutni vele. Ha nem megy, akkor télen aludjatok 2 külön szobában az igényeknek megfelelően... :,D

2021. dec. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Aludjatok külön. Én sem bírom a meleget, inkább nyitott ablak és felöltözöm.
2021. dec. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
72%

28 fokra futjuk a lakast. Ugy tudunk lazulni,otthonerezni magunkat.


A 20 fok elviselhetetlenul hideg. En mar azert is szakitanek.

2021. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Üzenem a párodnak, szakítson veled.
2021. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%

El nem tudom képzelni, hogy neked póló+rövidnadrágban hogyan lehet meleged 22-23 fokban. Ha meg nem abban vagy, akkor érdemes lenne neked levetkőzni és akkor nem lenne gond.


20 fok rettenetesen kevés. Nálunk 22-23 fokot mutat a termosztát, és így van rajtam hosszú nadrág, hosszú ujjú pulcsi (a póló fölött) és ha leülök, akkor be kell takaróznom. Nekem ami komfortos, az a 25-26 fok lenne, de sajnos ennél nem lehet melegebbre állítani központilag a fűtést.


Amikor menstruálok, akkor a 22-23 fokban a falat kaparom, mert ha hideg van, akkor fáj a menstruációm. Olyankor 4-5-ször vagyok kénytelen teli kádas fürdőt venni, hogy ne kelljen bevennem fájdalomcsillapítót (amit a gyomrom miatt nem akarok) és 6 órát megy a hajszárító a hasamra meg a lábamra, miközben két takaró alatt vacogok, három-négy zoknival a lábamon két nadrágban. Mielőtt ilyen helyre költöztünk, nem is gondoltam, hogy ennyire fáj a menstruáció, mert 25-26 fokban egy-két plusz pulcsival megoldottam.


Tudom, hogy szerinted csak "gyenge" a barátnőd, de ha a menstruációjával is számolsz, akkor neked könnyebb alkalmazkodni még a 25-26 fokhoz is. A 22-23 teljesen kompromisszumos.

2021. dec. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
24%

Neked van igazad. Mkondom ezt nőként …. Sokszor barátnőm sír rí, hogy erre vagy arra nincs pénze …

Miközben trópusi meleg 25-26 fok tombol a lakásban. Jah ha elmegy a semmibe a fizuja fele emiatt ..

Ennyire nem szabad kényelmesnek lenni, ingyen fel lehet venni egy pulóvert vagy eppen betakarozni.

2021. dec. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sincs összhang ebben. Mindig is fázós voltam, de utóbbi időben éjszakánként nagyon melegem van. Korábban férjem volt aki nem fázott soha, most meg ő lett fázós. Igen nehezek az éjszakák :D
2021. dec. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
20%
Itt panelban lakik vagy ennyire jol megy hogy 26-28 fokon megy a fűtés. Én meg 15-17 fokban fagyoskodom egész télen pedig én is nő vagyok.
2021. dec. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!