Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok harcba párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok harcba párommal mert makszimum 20 fok van télen ithon és sokszor nyitott ablak alszok mert nem bírom a meleget ő meg ezért folyamatossan panaszkodik?

Figyelt kérdés
mindig azt mondja fázik mondtam neki öltözzön fel melegen ezen meg megsértődik. mondtam is neki ha neki 20 fok hideg akkor kicsukom az erkéjre akkor majd meg látja mi a hideg
2021. dec. 5. 18:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk is panel 20 fokra hűl éjjel, plusz földszint, alattunk a pince, a padló hideg még hosszú szőrű szőnyeggel is. Nekem ez hideg, plüss, bolyhos pizsamában, pulcsiban, zokniban szoktam aludni. A párom ruha nélkül, vastag takaróval. Sokat ment a hősugárzó. Az idén vettem elektromosan fűthető lepedőt, a legjobb döntés volt. Átmelegíti a takarót is mire befekszem. Pár hete egy napig nem volt fűtés, akkor is nagyon jól jött.
2021. dec. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy lány ismerősöm, akinek 35 fokot kellett csinálni a lakásban és nem lehetett szellőztetni. Sajnos az ilyet ott kell hagyni, mert én is 20 fokban érzem jól magam, mert sportolok is, férfi vagyok. Gondolom te is férfi vagy. Úgy nem lehet élni, hogy még az alsógatyámat is leveszem és szakad rólam a víz, aludni sem tudok. Bőven elég kibírni a nyarat, már örül az ember a hideg időnek.

Sok nő a meleget szereti.

2021. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
66%
Vérkeringési problémája van.
2021. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Éjszakára télen 21-22 fok,de azért mert nagyon vastag vályogfalak vannak,

és ha kihűlnek,utána ismét fel kell fűteni őket.

Egyébként a nyílászáróktól is függ,mi is most akarjuk majd cserélni,mert

én alszom az ablak felé, és néha érzem hogy jön rám a hideg.

Nappal pedig 22-23 fok van a házban, nem szeretek fázni én sem. :-)

2021. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

"kicsukom az erkéjre akkor majd meg látja mi a hideg"


Mély tiszteleten alapuló boldog párkapcsolat lehet a tiétek!

2021. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%

Különszoba.

Milyen alapon fagyasztod a párodat?

2021. dec. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Lehet eltérő két ember hőháztartása. Tehát akaratlan, nem rajtad múlik, hogy fázós vagy-e.

Meg kell oldani.

2021. dec. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!