Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok harcba párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok harcba párommal mert makszimum 20 fok van télen ithon és sokszor nyitott ablak alszok mert nem bírom a meleget ő meg ezért folyamatossan panaszkodik?

Figyelt kérdés
mindig azt mondja fázik mondtam neki öltözzön fel melegen ezen meg megsértődik. mondtam is neki ha neki 20 fok hideg akkor kicsukom az erkéjre akkor majd meg látja mi a hideg
2021. dec. 5. 18:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

10!

Miért? Nincs pénzed a fűtésre?

2021. dec. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
24%
Én nem értem aki azt mondja 20 fok RETTENETESEN HIDEG. 20 fokban lazán rövidnadrág, rövidujjú póló, több nem is kell legyen. Akinek 20 hideg mi a kellemes? 40?
2021. dec. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Én is nő vagyok, nekem az ideális hőmérséklet 21 fok, ezalatt fázok, fölötte viszont melegem van. Nyilván ez mindenkinél más, ezt is megértem.
2021. dec. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
24%
18-20 az ideális, még az újszülött téli gyerekeimnél sem fűtöttünk jobban. Egyébként mi külön alszunk emiatt (is), én nyitott ablaknál télen is, a férjem melegben (értsd 18-19).
2021. dec. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nalam megy a futes, de a haloszobaban az erkelyajto mindig felbukora van nyitva, igy a haloban kellemes huvos van, addig rossz, amig befekszem, mert en ruha nelkul alszom es az agynemu altalaban jeghideg. Melegben nem lehet aludni, izzadok ejszaka, felebredek, hogy szomjas vagyok, stb. A parom mar nem szol erte, regebben mondta neha, hogy csukjam be, de van meleg takaro, lehet ruhaban aludni, meg osszebujva.
2021. dec. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem "gondolkodtál" el azon hogy te aludj a teraszon ha ennyire nincs hő érzeted?


Erkély nem pedig "erkéj"

"Folyamatosan"

"Harcban"

"Itthon"

Ha nem tudsz helyesen írni ellenőriztesd le a helyesírás kontrollal! Csak egy tanács!

2021. dec. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
63%

Lehet a kérdező kövér. 120 vagy 150 kiló.


Mi lenne, ha az egészséges alkatú emberek hőérzete lenne alapnak véve? Nem az elhízottaké, akiknek nyilván jobban melege van, mert fűti őket a hájuk.

2021. dec. 6. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#17!

Nem hinném hogy mangalica, de ha hő érzettel van baj akkor ott a vérnyomással is gond van.

2021. dec. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
41%
20 fok az jégverem. Annyi van nálunk is, rendszeresen bundabugyiban vagyok, szét fagyok. A jó idő az nekem 30-40 fok között van. Ezért is rühellem a telet. Most keltem, kinéztem az ablakon, s mit látok? Óriási gigahó szakad. Kedvem is támadt a kardomba dőlni.
2021. dec. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
63%
Troll
2021. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!