Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem akarja beoltatni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem akarja beoltatni magát. Ment valakinek tönkre emiatt párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Emiatt nem tudunk elmenni koncertekre, rendezvényekre.

2021. dec. 6. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Hát, akkor menjetek bárhova máshova. Én beoltattam magam mert köteleztek rá, párom nincs beoltva. Millió programhoz nem kell védettségi.
2021. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ez az ő döntése. Sok más programlehetőség van, emiatt biztosan nem szakítanék (ha egyébként minden rendben a kapcsolattal)
2021. dec. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Ha tönkreteszed a kapcsolatot azért, mert nem tudtok koncertre menni, akkor az annyit is ért.Nem az oltás hiánya itt a ludas.
2021. dec. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Lehet rendezvények nélkül is kapcsolatot fenntartani. Én ezt nem pörögném túl. Azt már annál inkább, hogy miért nem otlakozik. Ha egészségügyi okok miatt, az megerthető. Pl. tudok olyat, aki egyszer régen lebénult egy influenza oltástól egy időre, és őt megértem, ha nem akar oltakozni, mert saját tapasztalata miatt fél. De ha

valaki szimplán oltásellenes, mert nem bízik a WHO-ban, és kamunak állítja be az oltás tartalmát, az már elgondolkodtató....

2021. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%

4 Miért, más tapasztalatai alapján félni nem jogos?

És aki kapott már gyógyszertől anafilaxiás sokkot amibe majdnem belehalt, az joggal fél az oltástól?Tényleg, amúgy mi van benne?

(Csak költői kérdés volt, tudom, hogy fingod sincs, nem is lehet.)

2021. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
86%
Szerintem ilyen ok miatt egy jól mukodo kapcsolatot nem érdemes tonkre tenni. Felnott ember, biztosan van valami oka annak, hogy nem akarja magát beoltatni. Igen, nem lehet elmenni koncertekre, rendezvényekre, megértem, hogy neked, kérdezo ez hiányzik, szívesen mennél. Esetleg beszéljetek róla, egyezzetek meg valamiben. Ha te szeretnél menni, menj el barátokkal, a pároddal pedig más programot találj ki. Ha a kapcsolat jó, szeretitek egymást, emiatt ne hagyd tonkre menni.
2021. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, keress másvalakit, aki elmenne veled programokra.

Ha a párodnak nincs orvosi oka arra, hogy ne oltassa be magát, akkor ez szimpla szívatás a részéről. Ill. gondolom neki ezek a programok nem hiányoznak, talán örül is, hogy így könnyen kivonhatja magát belőlük. De az viszont nagyon szomorú, hogy magasról letojja, hogy te mennél ilyen programokra. Ha engem nem is érdekelne, de tudom, hogy a párom örömmel menne valamilyen programra, akkor időnként elmennék vele. És ha ennek feltétele az oltás, akkor csak emiatt is beoltatnám magam (egyébként én enélkül is beoltattam magam, de ez más kérdés).

2021. dec. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Fertőzze meg magát direkt koronavírussal, akkor utána fog kapni 6 hónapig érvényes védettségi igazolványt.
2021. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%
Az ő teste, az ő döntése.
2021. dec. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
31%
Oltásellenesség nálam instant szakítás.
2021. dec. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!