Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Üdv. Páromat nagyon zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Üdv. Páromat nagyon zavarja, hogy sofőr vagyok. Mindig azt mondja, hogy biztos nézegetem a lányokat az utcán meg, hogy ő ezt a sofőrködést nem tudja elviselni. Hajnali 4re megyek és hamar végzek. Ti mit tennétek a helyemben? :)

Figyelt kérdés

2021. dec. 3. 15:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Ne végezz hamar :)
2021. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Megkérdezném, hogy miért baj, ha ránézel egy másik nőre rajta kívül.


Meg hogy milyen munkát képzel el Neked, ahol nem látnál nőket?

Nők mindenhol vannak... nincsenek kizárva helyekről. Mégis mit akar?


Szerintem itt nem az állásod a probléma, hanem az ő féltékenysége.

Nem érdemes egy jó melót leváltani azért, hogy a következő ennél rosszabb munkád is rossz legyen neki, mert "Amikor pultozol, akkor biztos flörtölsz a lányokkal."

Még igaza is lenne, mert kb munkaköri leírás.

Vagy "Amikor az ügyfelekkel beszélsz, akkor biztos megnézed őket. "


Hát bakker. Vakuljak meg?

2021. dec. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Akkor meg az lenne a baj :D ha későn végzek akkor meg azt hiszi, hogy csajozok :D legkésőbb délután 3ra végzek nem élünk együtt múltkor is én voltam a hibás, hogy dugó volt és nem tudtam időben hazaérni persze az már a saját kocsimmal volt. Valamiért azt hiszi, hogy nézegetem a lányokat oké vannak olyan címek ahol hölgyek vannak, de az nem jelenti hogy meg is nézem őket. Én arra gondoltam hogy önbizalomhiányos lehet soha nem jutott eszembe megcsalni meg én sem vagyok egy adonisz :)
2021. dec. 3. 15:22
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudja elviselni, akkor tennék neki egy szívességet és kivágnám a francba. Megadnám neki a lehetőséget, hogy találjon egy asztalost vagy egy hentest, aki elviseli őt. Én nem kérnék a mindennapos cirkuszból.
2021. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom miért baj hűséget fogadtam nem vakságot na mindegy. Egyébként szerintem ő is megnéz más férfiakat. Meg most kicsit gyanút fogtam mert a munkahalyén volt egy srác aki rá volt mozdulva és lájkolgatják és szivecskézik egymás képeit na mindegy ezen nem problémázok. De ha én tenném ugyanezt már hallgatnám.
2021. dec. 3. 15:25
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szituáció...

Ilyenkor idővel kiderül, hogy ő (is) megnézi a pasikat.

Hozzáteszem, szerintem kultúrált módon megnézni egy nőt (vagy nőnek egy pasit) nem "váló ok". Vannak szép nők és jó pasik...nagy számok törvénye.

De ez persze privát vélemény.

2021. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Meg újabban alig van az ágyban valami ő soha nem kezdeményez meg a puszi elől is elhúzza az arcát ami bevallom eléggé rosszul érintett.
2021. dec. 3. 15:26
 8/22 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem váló ok így van csak valahogy úgy érzem neki mindent szabad nekem semmit. Meg ráadásul férfiak közt is dolgozik és én nem teszem szóvá. Nagyon zavar már ez a helyzet és van egy olyan érzésem hogy ez nem fog sokáig menni.
2021. dec. 3. 15:28
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
Mióta vagytok együtt?
2021. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hamarosan 2 éve
2021. dec. 3. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!