Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem vagyok elég a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok elég a barátomnak?

Figyelt kérdés

Mondtam neki hogy félek a megcsalástól. Mondta hogy ő bizik bennem, ezért ő nem. Mondtam neki hogy bármikor találhat nálam jobbat külsőre vagy belsőre, erre az volt a válasza hogy “persze, de te is, de ha ezen agyal az ember sose lesz boldog.”

Erre nem azt kellett volna mondania hogy elég vagyok neki? Kérdeztem min változtassak külsőre, belsőre, de semmit nem mondott, csak hogy túlgondolom a dolgokat, és az ilyen találkozások ellen nem lehet tenni.

Hogy maradjak így nyugodt?


2021. dec. 7. 18:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha nincs gond akkor csinálsz.

A nyávogásoddal teszed tönkre a kapcsolatot.

2021. dec. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Évek óta vagyunk sgyütt, nekem ő az első. Én adok a külsőmre, belsőmre, mindig meg akarok neki felelni, ő kevésbé…
2021. dec. 7. 18:52
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

Régen rosszul állsz a dolgoknak. Elég vagy neki. Pont.

Legyen önbizalmad. Teljesen mindegy milyen vagy külsőre vagy belsőre. Önbecsülés!

2021. dec. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Egy kicsit túlkombinálod. Ha nincs probléma, nem kell gyártani!
2021. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%

A gond itt erősen az, hogy te magad nem érzed elég jónak saját magad. Teljesen mindegy, hogy ő mit csinál, mindenbe ezt fogod látni. Amivel egy idő után önbeteljesítő jóslatként meg is történik a dolog, de nem azért, mert ne lettél volna elég jó, hanem mert elüldözöd ezzel a viselkedéssel.


Elég gyakori ez a mentalitás, mindkét nemnél, és mivel egyre értéktelenebbnek tartják magukat sokan (a másik fele meg a semmire-is-nagypofájú) így a probléma marad is.

2021. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Es az ilyennek van pasija
2021. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi lenne ha inkább..figyelj..örülnél a társadnak és gondoskodnál róla? Hmm? Nagy dolog lenne a hála? Biztos vagyok benne h arany életed van mellette.
2021. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Tedd össze a két kezed, hogy ilyen normális pasid van!

Ha szakít veled, az azért lesz, mert ilyen kétségeid vannak. Felesleges keresni a hibád, sosem leszel tökéletes, nem beszélve arról, hogy 100 dologban nálad rosszabb is elcsábíthatja bármikor.

Úgy maradj nyugodt, hogy akkor kezdj kételkedni, ha baj van, amíg minden rendben felesleges.

2021. dec. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

A férfiak nagyon nem szeretik, mikor a nők lenézik magukat, az önbecslésük a béka segge alatt van.

Az én párom is találhatna 100x szebbet, okosabbat nálam, de ő mellettem van. Addig amíg nem ad okot, miért mérgezed magad ilyen feltevésekkel?

2021. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Jó azért azt valljuk be hogy egy olyan mondatra hogy bármikor találhatnál tőlem jobbat azt mondani hogy persze azért elég meredek
2021. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!