Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora egzisztenciális különbség lenne zavaró egy párkapcsolatban? Főleg hogy a nő keresi a többet és sokkal sikeresebb az életében?

Figyelt kérdés
Férfiakat nem zavarja ha a barátnőjük pl. dupla fizetést keres hozzájuk képest?
2021. dec. 7. 19:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez az adott embereken múlik! Van, ahol semmi probléma, másoknál lehetetlen a férfinek megugrani.
2021. dec. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, ha hétszámjegyűt keresne, ami nem 1-essel kezdődik, de erre viszonylag kicsi az esély...
2021. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én annyira szeretném, hogy a csajom tartson el. Tényleg minden megcsinálnék otthon, csak az a baj, hogy annyit keresni, ami 5-el kezdődik és 7 számjegyű annyira nem egyszerű.
2021. dec. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 peca1000 ***** válasza:
32%

A volt csajom kb. 10x annyit kereshetett mint én, nem zavart.


Ő ezért nagyon hálás volt nekem.


A többi nőm, feleségem is min. a dupláját, ha nem tripláját keresték az én minimálbéres fizumnak anno.


Nem izgatott.

2021. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Büszkévé tenne
2021. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem lenne olyan érzés benne, hogy nem tudja megadni amire a nő vágyik? Nem hogy csak a férfi fizessem. De pl. mennének nyaralni (ciprus, maldiv) és az egyiknek telik rá a másiknak meg nem?
2021. dec. 7. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megadni a nőnek amire vágyik, mert a nő képes előteremteni magának...
2021. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
34%
A nő kéoes előteremteni magának a pénzt...sokkal ügyesebbek vagyunk ebben, mióta az esélyek egyenlőbbek lettek. (Pl. mi is tanulhatunk, akármit) Engem amiatt viszont zavarna, hogyha gyereket akarok makd, akkor elég gáz lenne, h neki kéne otthon maradnia a gyerekkel.
2021. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem hogy megadni neki amire vágyik, hogy el szeretne menni a Maldiv szigetekre, neki lenne is rá pénze, de a párjának nem. És igy akkor ha nem megy egyedül, akkor nem megy sehogy
2021. dec. 7. 21:23
 10/13 anonim ***** válasza:
miért lenne gáz, ha a ő marad otthon a gyerekkel? ő talán nem a szülője? én meg pont csak akkor vállalnék gyereket (nem akarok), ha biztosítva lenne az, hogy felesben legyünk majd otthon, én tuti nem ülnék 3 évet otthon
2021. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!