Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagy egzisztenciális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagy egzisztenciális különbség?

Figyelt kérdés

A párom és a családja nagyon gazdagok. Én ezt kb 2 hónapja tudtam meg. Fél éve vagyunk együtt.

Előtte egy átlagos életszínvonalú embernek hittem. Többször előfordult, h buszoztunk vagy gyalog mentünk valahova, hogy megnéztük a boltban az árakat és nem a drágább terméket vettük stb.

Én egy középosztálybeli anyagi helyzetű családból származom. Amióta a párom vadonatúj 15 milliós autóval járkál értem és most nézi, hogy jövőre milyen 30 milliósra cserélje le, illetve mióta megtudtam, hogy 3 lakása van amiből az egyik egy kisebb palota... Elég rosszul érzem magam.

Zavar a köztünk lévő egzisztenciális különbség.

Egy átlagos fiatal férfinak ismertem meg és most nem tudom, hogy kezeljem a kialakult helyzetet.

Esetleg valaki volt már ilyen helyzetben? Ti hogyan kezeltétek/ kezelnétek ezt a szituációt?


2018. ápr. 3. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Van valamilyen probléma ebből, vagy csak zavar? Ha az utóbbi, akkor próbáld meg elintézni magadban, mert az ilyen nagyon hamar elrontja a kapcsolatot
2018. ápr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező, most ez komoly?

Miért játszotta akkor az elvarázsolt királyfit?

(Vagy még nincs vége a tavaszi szünetnek, és unatkozol?)

2018. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Dehogy komoly. :D Legalább arra figyelne, hogy ne minden kérdésében kérdezne meg ugyanazokat: volt már valaki ilyen helyzetben?/mit csinálnátok? stb. + maga a stílusa. Amatőr.
2018. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%

A túl nagy különbség (bármilyen téren) hazavágja a kapcsolatot. Mindez csak idő kérdése. Persze van 1% esély rá hogy nem, azt már csak te döntöd el hogy ebbe az 1%-ba akarsz hinni.


Érzékeltetésképpen: vegyél elő 100db A4-es lapot, az egyikre tegyél egy "X"-et. Kérd meg az ismerősödet hogy terítse ki egy parkban az összeset, úgy, hogy az "X" lefelé legyen. Majd bökj rá egyre. Nem talált? Hát kb. ennyi az esélyed.

2018. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Zavar, hogy megismertem egy embert, akiről időközben kiderült, h nem is olyan az élete ahogy azt mutatta. Biztos hülye vagyok, de én jobban szerettem mikor azt láttam, hogy egy átlagos férfi.

Nehéz feldolgozni, hogy nem egy szintről indulunk. Azt, h sohasem fogunk közösen megdolgozni semmiért. Mert neki már minden adott. Pedig elég fiatalok vagyunk.

Tudom, a legtöbb nő ennek külön örülne. Az a baj, h én nem tudok így hozzáállni. S emiatt megfelelően kezelni sem. Pedif nagyon szeretem őt.

Ezért szeretném tudni, h más mit tenne. Hátha kívülről nézve valaki tud hasznos tanácsot adni.

2018. ápr. 3. 12:26
 6/15 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, ha neki a pénz számított volna, akkor valószínűleg már az elején azzal akart volna levenni a lábadról.

Szerintem ne pörgesd magad rá túlzottan erre a témára. Amíg nem dörgöli az orrod alá a különbségeket, addig szerintem nincs probléma.

2018. ápr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Attól, mert valakinek sok pénze van, még lehet normális ember. Pont ezért vásárol tudatosan, mert ő is az, és nem egy beképzelt szaralak.
2018. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%
Ha inkább átlagos helyzetű pasit akarsz, akkor szerezz egy átlagos helyzetűt. Ennyire egyszerű.
2018. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%

Szerinted ha most ezt érzed, az később el fog tűnni? Mi lesz akkor ha rád ún? Neki van pénze, az összes nő a lábai előtt fog heverni.


Aki meg jön azzal a rózsaszín ködös dumával, azoknak meg sosem volt alkalmuk benne lenni egy ilyenben. Én 14 évig bírtam. Mindig is érezni fogod, hogy ő több. Később már marhára zavarni fog, nem lesznek igazi céljaitok, mert minden csak egy csettintés kérdése. Később eleged lesz ebből, de próbálod nem kimutatni. Mondjuk 10 év múlva rájössz hogy kilóra megveszi a nőket... Persze mindez nem biztos, csak hát 5Ft-nál többet ne tegyél az ellenkezőjére.


Az a baj, hogy itt a gyk-en, nem a valóságról beszélnek az emberek, hanem előadják a szépet, a jót, a segítőkész embert csak azért, hogy nehogy lepontozza őket valaki.

Nekem volt szerencsém a felső tízezerhez, de annyit mondhatok, ha nem oda születtél, akkor vagy behódolsz neki a pénz nyújtotta előnyökért, vagy pedig szembemész magaddal és tűrsz. Persze nem általánosítunk, mert tiszteletben tartjuk azt az 1%-ot. Komoly sztorikat tudnék mesélni.

2018. ápr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A gyakori kerdeseket mar a trollok tartjak fent.


Nice try.

2018. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!