Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok ember miért csodálkozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért csodálkozik, hogy ha az őszinte válaszokra állandóan hisztivel és önpusztítással reagál, akkor előbb utóbb hazugságokat fog kapni a békesség érdekében?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 15:13
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
94%
Ha már hazudozol akkor legalább ne előtte dumálj az exeddel telefonon, aztán nincs hiszti.
2021. dec. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk alapból nem beszélgetek exekkel, maximum ha véletlenül összefutunk valahol. Ha a párom az exével trécselne az engem is zavarna, mert olyan mintha nem zárta volna le magában.
2021. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is volt ilyen.

A párom nem tartotta tiszteletben 8 hónap utan kidobtam.

3 hétre rá visszakonyorogte magát utólag kiderült hogy talalkozgattak a hátam mögött nem csak telozas meg messanger volt és újra helló volt neki.

Ennek 4 hónapja azóta is könyörög de már nem bíznek benne ki tudja akkor is mi volt...

Ti pasik az exeket csak szexre használjátok más dumanak nem érdemes bedőlni.

Nyilvan az exel nem jönnétek össze újra valamiért vége lett de k.. Rni az menne újra.

2021. dec. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
64%

Kérünk másik példát is, mert ez nem a legjobb.

Ennyiből még nem lehet látni a helyzetet.

2021. dec. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a konkrét példa :D meg őt kell sajnálni mert az exevel beszélget és a hűséges barátnője ezt nem nézi jó szemmel.

Verni való pasi. Papuccsal. A fejére.gergetnem az exéig!!

2021. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Ok, ha valakit zavar, hogy a másik emberi kapcsolatban marad az exeivel, miért nem dolgozza fel magában, vagy keres másik embert, aki hasonlóan gyerekes elvárásokkal van az exek iránt mint ő?


Miért jó az őszinteség következetes büntetésével egy léleknyugtató kegyes hazudozást kikényszeríteni a partnerből?

2021. dec. 8. 16:22
 17/34 A kérdező kommentje:
Vagy ha már kikényszerítette, miért nem fürdőzik benne? Miért akarja lerombolni az ő nyugalmat biztosító kegyeshazugság-szövetet?
2021. dec. 8. 16:25
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
akkor te meg miért nem keresel olyat, akinek belefér az, hogy az exel hetyegsz. senki nem kényszerít arra, hogy hazudjál, ez teljes mértékben RÓLAD állít ki szegénységi bizonyítványt, azért érezd már a saját felelősséged, egyedül TE dönthetsz úgy, hogy hazudsz vagy sem. neked is el lehet menni, és keresni mást
2021. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

18:


Na igen. Csak akkor jön az önsajnáltatási és önpusztítási szakasz, amivel lelkifurdalást és együttérzést kelt, így nincs szived otthagyni. És kezdődik a kör elölről…

2021. dec. 8. 16:33
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szíved??? :D anyukád pics@jat azt!!!

Nagy fazon lehetsz. Hagyd csak ott a csajt jobbat érdemel nálad.

Kitalalom

Exedhez mész vissza 🤣🤣🤣

2021. dec. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!