Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok ember miért csodálkozik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ember miért csodálkozik, hogy ha az őszinte válaszokra állandóan hisztivel és önpusztítással reagál, akkor előbb utóbb hazugságokat fog kapni a békesség érdekében?

Figyelt kérdés

2021. dec. 8. 15:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Ki bizba egy ilyen férfiban (vagy miben?) aki hazudozik?

Mehet ammerre csak akar. Nyilván az exhez vissza :D

2021. dec. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
96%
Én őszintén kiraknálak a sunnyogás miatt.
2021. dec. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

20-21:


Fura egy logikátok van.


Azért mert nem vagyok haragban az exeimmel, miért mennék vissza bármelyikhez is?


Ez amolyan női logika nem? Hogy válsághelyzetben már kipróbált tartalékosokhoz menekültök. Férfiakra szerintem ez nem annyira jellemző.

2021. dec. 8. 18:10
 24/34 anonim ***** válasza:
97%

"Ok, ha valakit zavar, hogy a másik emberi kapcsolatban marad az exeivel, miért nem dolgozza fel magában, vagy keres másik embert, aki hasonlóan gyerekes elvárásokkal van az exek iránt mint ő?"

Ok, ha valakit ennyire zavar, hogy vannak emberek, akik nem tolerálják az exel való enyelgést, az miért nem keres olyan embert, aki szintén nyáladzik az exével még évekig?

2021. dec. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ahogy hárítja a felelősséget meg másokra mutogat, miközben mindent lesöpör, amit írnak neki. Az ilyenektől mentsen meg az ég
2021. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

25:


Én nagyon figyelmesen megfontolom a válaszokat, mindegyik hasznos! Még az is, ami nem érdemi válasz, hanem bántó szándékú támadás. Az is tanulságos

2021. dec. 8. 18:22
 27/34 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem elég p.. cs módjára kezeled ezt a kapcsolatot, de te tudod. Lehet másokkal enyelegni, aztán majd egy idő után csak a géped marad melletted, meg a leselejtezett exed.
2021. dec. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
68%
de a lényeg, hogy ő semmiben sem hibás :D
2021. dec. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu cdak itt kismama van. Még jobb.


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2021. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ha a csajod csinálja ezt veled a Világ legnagyobb k... Ja igaz??

Nektek mindent lehet ilyen kisfiúnak?

2021. dec. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!