Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl helyes vagyok egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl helyes vagyok egy párkapcsolathoz?

Figyelt kérdés
Szinte kivétel nélkül, minden nő frusztrálta magát mellette, amit idővel be is ismertek, hogy nehéz emiatt nekik mellettem. Létezik ilyen probléma?
2021. dec. 9. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak szégyellnek felvállalni.
2021. dec. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Muti a pofid,megmondom.
2021. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mármint konkrétan azt mondták, hogy azért nehéz melletted, mert túl jól nézel ki? Amúgy nem hiszem, hogy létezik ilyen probléma. Ha annyira jól nézel ki, akkor kimondottan szép lányoknál is lehet esélyed és ők meg nem fogják magukat kevésnek érezni melletted. Férfi modelleknek, helyes színészeknek stb. is van tartós kapcsolata, úgyhogy neked biztosan nem csak emiatt nem jön össze.
2021. dec. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
És szerény is!
2021. dec. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%
Nemlétezik, kibírhatatlan személlyiséged lehet és menekülnek előled. Egy jóképü srácot mindenki meg akar szerezni. Tapasztalatom szerint néha elég köszönni és már a csaj maga vadászik le, ha jóvagy az ágyban akkor csalhatod is. Akkorsem akar elengedni😐
2021. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
😂😂😂😂😂
2021. dec. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

😂😂😂😂

hogyneeee


es tul okos is.

2021. dec. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb az lehet a gond, hogy ki is hasznalod hogy jol nezel ki - teszed a szepet minden nonek. Egyebkent nem hinnem, hogy barkinek szakitook lenne hogy a szerelme jol nez ki :D
2021. dec. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább a szerénységed okozott problémát nekik!
2021. dec. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
28%
Simán lehet, mert ismerve manapság a sok kis ribit, akik mindenkire rámásznak (amihez persze nyilván a srác is kell, de ilyen esetben sokkal nehezebb nemet mondani), igenis frusztráló lehet, hogy mindenki meg akarja szerezni magának. Van egy fiú barátom, aki ez a kategória, és amúgy ő nagyon hűséges fajta, de azért durva, amiket mesél. Tényleg csüngnek rajta a nők, és sok esetben szerintem csak a barátnőknek akarnák mutogatni, de akkor is.
2021. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!