Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
10 éve házasságban élek, van egy 2 éves kisfiam. A problémàm az lenne, hogy a gyerekem születése óta sajnos nem tudok igazán nőként tekinteni a feleségemre, inkàbb anyaként. Már pszichológusnàl is jàrtam, de nem változik semmi. Ezt leszámítva nem volt probléma a kapcsolatunkban. Sajnos viszont a felségem bármit csináltam, segítettem neki a gyerekkel kapcsolatban, sokat dolgozom hogy jól éljünk nagyon stesszes munkàban napi 12 órát. Semmi nem jó, mindig kritizàl, egy jó szava nincs hozzàm. Így mèg jobban eltàvolodtunk egymástól, mert nem tartom magamat olyan embernek akivel így kelljen viselkedni és beszélni. Aztàn kb egy hete előállt vele, hogy mindennek én vagyok az oka, így nem lehet élni, ez nem élet stb… nyíltan az arcomba vágta, hogy elviszi a gyereket, ha nem kapom úgymond össze magam. Azóta sajnos éppen az ellenkezője van, kb rosszul vagyok ha hazamegyek este, mert úgy érzem elveszítem a gyerekemet ha nem felelek meg. Most tényleg így kell velem viselkedni, mert nem kívànom mióta anya. Nem direkt csinálom és próbálok is rajta változtatni, de így… Most per pillanat úgy értem, hogy ezek miatt nem intim közelséget, de semmilyen közelsèget nem kívánok vele. Viszont ha belegondolok, hogy elmegy a gyerekemmel es nem látom minden nap a picit, akkor kb megőrülök. Mit tegyek. Valaki volt ilyen helyzetben

2021. dec. 9. 16:13
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
29%
Ez nagyon kedves tőled. De téged nem frusztrál, hogy 8 éve nem dugsz? Én is hisztis lennék így a nejed helyében.
2021. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
De nem tudod nőként kezelni. Háááát. A nőnek sajna igaza van. Egy zombival nem könnyű.
2021. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%
előtte milyen volt a szex?
2021. dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Honnan veszitek ezt a 8 évet? Ha 2 éves a gyerek akkor 2 éve nincs szex, nem? Okostojások...
2021. dec. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, 2 éve, valóban!
2021. dec. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
92%
2 éves gyerek anyjaként mondom, hogy csak a kielégült és kipihent asszony tud mosolyogni. Az én férjem ilyen lenne mint te, már nem csak fontolgatnám a lelépést. Örülj, hogy meg melletted van.
2021. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
68%
Kár bántani a kérdezőt, mert van olyan, hogy szülés után a férj képtelen nőként tekinteni a feleségre, pláne ha sokkolta a szülés. Ritkán, de előfordul. Tett is ellene, ti meg még bele is rúgtok. Nyomorék banda.
2021. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
49%
egyetértek. gondolom nem szándékosan csinálja. és a fordítottja sokkal sűrűbben fordul elő, olyankor mégsem döngölik földbe az anyát
2021. dec. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
42%

Úgy csináltok, mintha ez ilyen derült égből csapás lenne, és nem tudná valaki saját magáról, hogy hogy áll azokhoz a nőkhöz, akik már szültek.

Aki ilyenekkel dobálózik, hogy szétdurrant kályhacső, leszült, és hasonlók, azokról teljesen nyilvánvaló, hogy ugyanígy fog undorodni a saját feleségétől is, ha szült. Ennek semmi köze hozzá, hogy bent volt-e a szülésnél vagy sem.

2021. dec. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan honnan tudhatta volna szerencsétlen? Amíg nem kóstolod meg a pacalt, addig honnan tudnád, hogy utálod?
2021. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!