Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen esetben megbocsátható-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben megbocsátható-e az ütés? Máskor is előfordulhat ilyen, vagy én voltam a hibás?

Figyelt kérdés
Egy héten nem sokszor találkozunk a barátommal. De mikor találkozunk is szeretném, ha többet foglalkozna velem. De ő aludni akart mellettem, mert ő milyen fáradt. Én meg elkezdtem kedvesen noszogatni. Ő meg elkezdett velem csúnyán beszélni hogy a k....va életbe, hogy nem hagyom békén, és elkezdte ütni a lábam. Nem fájt, de szarul esett. Azt mondta, hogy ő nem is ütött meg, és hogy én voltam a hibás, mert zavartam. Szerinte én egy elkényeztetett p...csa vagyok, mert én sose vagyok elfáradva, és nem is csinálok annyi mindent mint ő. Azt mondja ha jó leszek hozzá, akkor ő is az lesz hozzám, mert neki mindig az én kívánságaimat kell teljesítenie.
2021. dec. 9. 22:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
77%
Akkor minek találkoztok ha fáradt? Tesómnak is voltak ilyen barátai, sose értettem, hogy minek jönnek fel dögleni. Aztán 2 centivel a padló felett kellett menni mert "ssssh L. alszik" hát L. kotrodjon haza aludni, aztán mikor kipihente magát akkor jöjjön vissza. Csak én akkor kis takony voltam, a srác meg egy nagyra nőtt óvodás. Ne nekem kelljen alkalmazkodni olyanhoz aki nem is itt lakik.
2021. dec. 10. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Miért nem válaszolsz a kérdésemre?
2021. dec. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sose talalkoznánk akkor, mert mindig fáradt kb.
2021. dec. 10. 07:16
 14/18 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját.
2021. dec. 10. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
82%
Miért fáradt mindig? Mit csinál? Hány éves? Lényeges, mert ha folyamatosan dolgozik és/vagy tanul, de ennek ellenére tudja, hogy ha csak akkor találkoznátok, amikor kipihent, akkor sose látnátok egymást, és ezért bevállalja, akkor nem érzem annyira hibásnak. Ha amúgy azért fáradt, mert haverozik, bulizik, hajnalokig kockul, akkor más tészta. Akkor igazán figyelhetne arra, hogy aludjon, pihenjen, mielőtt találkoztok. Ellenben iszonyú irritáló, amikor valaki kelteget, ha te fáradt vagy és leragad a szemed. Neked az kedves noszogatás, de nekem például irritáló piszkálás lenne, amire ott, félálomban, álmosan nem biztos, hogy megfelelően reagálnék és még lehet, hogy nem is lennék teljesen tudatában. Kedves noszogatás... Ilyen nem létezik, ha az ember álmos. Mint egy szúnyog, ami cincog a füledbe és nem tudod lecsapni.
2021. dec. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Hála az égnek, én még 60 évesen sem tudtam ilyen fáradt lenni.
2021. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%

1.Ez a pasas nem szeret téged.

2. Iszonyat provokatív lehetsz, a végén valaki tényleg megruház.

3. Én biztos, hogy otthagynám, velem nem beszélhet igy senki.

2021. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Maradj vele és írjál ki még 30 kérdést a meglévő 100 mellé :D
2021. dec. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!